Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogyan finanszírozzátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan finanszírozzátok a párotokkal a gumit/tabit/akármit, amivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Mi a barátommal felesbe szoktuk venni a gumit. Ha tablettát szednék, azt is ugyanúgy csinálnánk. Ti mivel védekeztek, és hogyan osztoztok a költségeken?

2018. júl. 10. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

Minek arra költeni?

Jó egy zacskó, azt meg ki lehet mosni utána...

Olcsó és gazdaságos, ráadásul a környezetet is sokkal kisebb mértékben szennyezi.

2018. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Befékeztünk egy ideig gumival is, egy ideig tablettával is. Mindig feleztük az árát.
2018. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Gumit felváltva vettük, a tabit viszont én fizetem egyedül. Külön élünk, mindig én veszem meg.
2018. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én tablettát szedek, felesben fizetjük.
2018. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Mindig én veszem az óvszert,eddig eszembe sem jutott az,hogy felezni kellene.Lehet ,hogy lúzer vagyok?
2018. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk nincs ilyen, pedig nem élünk együtt !

Amíg óvszert használtunk, addig vagy ő vagy én vettem, mikor hogy...

Többnyire ő vette, mert én nőként megvallom kicsit szégyelltem, de nem kért érte pénzt soha. Viszont amikor én vettem, mert volt olyan is, akkor én sem kértem hogy térítse a fele költséget. A tablettát, merthogy idők közben áttértem fogamzásgátló szedésére, én fizetem.

Sosem jutott eszembe ezért pénzt kérni tőle, és neki sem tőlem, még anno az óvszer miatt. Ha mással lennék, akkor is így lenne, bár ha mindkét fél vagy csak az egyik, nehéz anyagi helyzettel rendelkezik, akkor teljesen megértem ezt a megoldást is ! Egyébként meg nem jutna eszünkbe ezen agyalni.

2018. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Lehet h szexista megközelítés, de en azt gondolom hogy az óvszer megszerzése a ferfi dolga. Végül is a peniszre kell húzni. A hajgumi árát sem dobjuk szét, azt a lany szerzi be saját költségen.


A nőnél is legyen par darab, arra az esetre ha a ferfi elfelejti. Azt vegye ő.

2018. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi mind a ketten diákok vagyunk, és igazából így a legegyszerűbb, hogy megfelezzük a költségeket. Mind a ketten diák melót végzünk. Ha kell, együtt elmegyünk, és veszünk gumit. Ha egyedül veszek, akkor is oda szokta adni a felét.
2018. júl. 10. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Évekig védekeztünk gumival, utána meg évekig tablettával. A gumit mindig a barátom vette, a tablettát mindig én. Nekünk úgy volt jobb, hogy feleztünk. Diákok voltunk mindketten, nem voltunk eleresztve anyagilag. A védekezés közös érdek.
2018. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

9:

A szépség is közös érdek.

Megsem gondolom hogy a sminkcuccaid árán osztozol a baratoddal

2018. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!