Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedéskor mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedéskor mikor jelentkezik vérzés?

Figyelt kérdés
Nektek az utolsó szem tabletta után mennyi idővel jelentkezik a megvonásos vérzés?

2017. nov. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik napon jelentkezik, csütörtökön hagyom abba, és hétfön jön meg. De ez szerintem teljesen egyénfüggö, amint megjön az elsö, utána minden honapban ugy kell beállnia, látni fogod.
2017. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 4.napon jött meg mindig.
2017. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak az első levélnél járok, de most úgy alakult, h vasárnap hagytam abba a gyógyszert és kedden este jött meg.
2017. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerda este veszem be az utolsót, vasárnap este jön meg. De ez egyéni, igazából mindegy, hogy a szünet melyik napján jön meg. (De az elsőn nem szokott, hiszen a szervezeted nem tudja, hogy akkor már nem fogod bevenni, és annyi hatóanyag van benne, hogy 24 óra alatt ne ürüljön ki, hiszen akkor levél közben is véreznél).
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!