Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vigyek-e egyaltalan ovszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek-e egyaltalan ovszert, koltsek-e ra penzt?

Figyelt kérdés
BME-VIK-es golyataborban gondolom 2 no lesz, azok is a konyhasok a szallason. Erdemes egyaltalan gumit vennem? Feleslegesen nem dobnek ki 1500-at.

2018. júl. 29. 20:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Inkább legyen nálad, sose tudni. 1500 nem egy nagy összeg, inkább vedd meg, (max majd máskor elhasználod) minthogy történjen valami.
2018. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel....
2018. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképpen megéri. A tárcában mindig kell lennie egynek. Sosem tudhatja az ember...
2018. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobos ki feleslegesen, akkor sem, ha akkor nem használod el... Majd elhasználod máskor.
2018. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy mi lesz még. Attól, hogy gólyatáborban a konyhások lesznek csak, még máshová is mehettek, nem?
2018. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te egy sóher állat vagy


Haverom bedöntött egy haszontalan falusi nőt. A nő soha nem dolgozott mindenhonnan kirugatta magát. Láncdohányos depressziós .

A gyereket megtartották azóta szétmentek. Haverom fizet a gyerekére meg nincs aki figyeljen mert míg anyuka cigizik addig a gyerek lenyel valami tárgyat aztán a halálból hozzák vissza...



Gumi! Soha ne feledd

2018. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki aktív szexuális életet él, annak mindig van valahol valamilyen dobozból maradék vagy nem sajnálja rá a pénzt mert tudja, hogy úgy is eltudja használni a következő 2-3 év alatt (általában annyi a szavatossága) azt a 3dbot ami egy csomagban van.


Ha most azon gondolkodsz, hogy megérie venni egyet, akkor valószínűleg nem vagy gyakorlott vagy talán még szűz.


Meg merem kockáztatni, hogy ha több lány is lenne ott, akkor sem lenne igazán nagy esélyed arra, hogy valamelyiküket ágyba vidd.


Én mindig hordok 1 darabot a pénztárcámban. Most megnéztem és 2016-05ben gyártották (én pár hónapja vettem) és 2021-04ig jó, de ha nem is ezt nézzük és elfogadjuk, hogy rizikós azt a dátumot elfogadni, szerintem az elkövetkező 1 talán 2 évben biztonságosan tudom használni.


Meg persze a VIKnek kb a 10%át teszik ki a lányok és ahogy a facebookos csoportban nézelődtem sokan úgy néznek ki, hogy valószínűleg nem lennének kapók egy egyéjszakásra a gólyatáborban. (Persze van sok aranyos normális lány)


Szóval ne éld bele magad :) Kicsit sem, de ettől függetlenűl vehetsz magadnak és hidd el, hogy ha diploma átvétel éjszakáján is (talán még akkor is jó lesz a szavatossága), de használni fogod...


Lehet mi is látjuk egymást a gólytáborban.


Majd arra a mondantra, hogy "Milyen szép napunk van ma." válaszold, azt hogy "Én vagyok az óvszeres" és onnantól tudni fogjuk ki a másik :D

2018. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog leszakadni a táska füle, ha bepakolsz egy csomaggal... Miért kérdés ez, most komolyan? Vagy az neked jobb, ha ott a lehetőség és nem tudsz semmit kezdeni, mert nem vittél?


Omg és ilyen gyökerek lesznek az évfolyamtársaim...-.-

2018. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Mivel inni nem ihatsz egyáltalán, így csak ez az egy élvezet marad. Ha ez sem jön össze , akkor tök sivár lesz az a pár nap.
2018. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fszt lesz sivár, csak osszanak velem egy szobába. :D A kaja lesz sivár, dehát majd lövünk galambot.
2018. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!