Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciáról tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb az első levél felénél járok, de már most tapasztalom a negatív hatásait. Pattanások, barna folyás, rossz kedv, gyengeség...

Először nem akartam erre fogni, de többen is mondták a környezetemben, meg akik ismernek, hogy szerintük a tablettától vagyok ilyen. A nőgyógyászom szerint meg kell várni a 3 hónapos időszakot amíg beáll. De ha addig ez lesz nem tudom megéri-e...

Gumi helyett szerettem volna, én is és a barátom is, mert hát azt hittük így egyszerűbb... de kezdem úgy gondolni, hogy az óvszer volt a könnyebb és jobb megoldás. Még rendesen védekezünk azzal is, így terhesség biztosan nem áll fent.


Aki már huzamosabb ideje szedi annak mi a tapasztalata? Volt nálatok is ilyen mint nálam? Elmúlt? És mennyi idő után?


24N


2018. aug. 16. 21:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenkire más hatással van, és igenis lehet tőle hízni.

Aki meg azt mondja, hogy csak meg kell tanulni keveset enni, az soha nem érezte milyen igazán éhesnek lenni, és beleállni egy jó fogyókúrába. :) Nekem meg ez a véleményem.


A fejem egyébként nekem is fáj, bár nekem fájt máskor is, ami jobban aggaszt viszont, a barnás folyás, és a rossz hangulat, talán álmosabb is vagyok a kelleténél.

2018. aug. 16. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!