Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 nap szünet után lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap szünet után lehet szedni tovább a fogamzásgátlót ha már bevettem az utolsó levéllel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy 2 hónapja szedek fogamzásgátlót, jövő héten szombaton találkozok a párommal én meg nem szeretném ha addigra megjönne. Pénteken vettem be az utolsó levéllel és elvileg holnap vagy holnap után meg kéne jöjjön (nem állt be még napra pontosan nálam) Holnap iratom fel az újabb adagot, és szerintetek ha szedek be aznap (2 nap szünet után) úgy elkerülhető lenne hogy megjöjjön a menstruációm?
2017. nov. 5. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még be sem állt a mensid, nem kockáztatnám meg ilyen korán a csúsztatást. 2 nap szünet meg vicc. Ne csinálj hülyeséget.. Ilyenkor inkább ne hagyj szünetet és kezd el a kövi levelet. Ezt sem ajanlatos csinálni, de az ilyen fajta csúsztatás egyszer megengedett, persze emelett is lehet az h ugyanúgy megjön vagy pecsételő vérzés jelentkezik. A parod is biztos megerti, h pont kifogta ezt az idoszakot. A gyogyszer vedelme es a te egeszseged erdekeben nem valtoztatnek semmin. Ha annyira együtt akartok lenni, esetleg menjetek a zuhany alá.
2017. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akartam szünetet tartani, csak mostanában elég sok dolgom volt, így sajnos nem tudtam kiiratni az újabb adagot mert ugye elfogyott pénteken. És holnap megyek majd, ezért van ez a 2 nap szünet..és gondoltam hátha el lehetne így kerülni ha holnap újra elkezdem. Sejtettem hogy nem jó ötlet, köszi a véleményed.
2017. nov. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!