Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzasgatlasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzasgatlasi modszert hasznal?

Figyelt kérdés
Pharmatexezunk egy ideje, de bonyolult a se elotte se utana furdessel, es szeretnenk mast, ami nem gyogyszer (csak elfelejtenem szedni) a spiral vegett nem vagyok kioktatva, allitolag havonta kell cserelni, mas szerint 5 evente???? a nogyogyaszom bunko, ugyhogy fel se vilagositott. dontsem el! szeretnek velemenyeket kerni. koszonom

2018. aug. 22. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Mi megszakításos módszert használunk. Most kezdtem el a fogamzásgátlót 1 hónapja, bár már el is rontottam a szedését. De azt hiszem ha 3 év megszakításos védekezés alatt nem lett baba akkor ezután sincs rá sok esély.
2018. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Fogamzásgátló. Nekem kell a nyugalom, és az, hogy bennem menjen el a barátom. Igaz így is teherbe eshetek, de azért nem magamat fogok oklni.
2018. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj tenyleg elfelejtem szedni, valami olyan kene ami odalent van, es elfelejthetem hogy ott van
2018. aug. 22. 15:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer. Soha egy sem szakadt ki, nem is lettem hosszú évek használata mellett terhes.

Korábban évekig szedtem fogamzásgátlót is, de van egy gyerekünk a férjemmel és szülést követően annyira bekavartak a hormonjaim, hogy minden bajom volt tőle, így nem tudtam szedni, maradt az óvszer. Az óvszerben bízom, hisz ha kiszakad, azt egyből látom, így még ott van az esemény utáni tabletta, minden másnál már csak az abortusz marad csak, ha úgy van.

2018. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig nem egy rakétatudomány szedni. Állíts be a telefonodon riasztást, akkor be kell venned, ennyi.
2018. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Pharmatexet hasznàlunk néha, nincs benne semmi bonyolult, megfelelt de màr nem nagyon költünk rá. többnyire inkàbb megszakítàs, - ha vérzés alatt vagyunk együtt, vagy utàna levő 1 hétben még ezeket sem alkalmazzuk.

Spiràl mellett lett terhes anyu, meg nemrég egy baràtnőm is (ikrekkel!!!!!!!!). Hüvelygyűrű??

2018. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Női óvszer? Na, csajok..? Főleg az ilyen óvszer-pártiakat kérdezem.
2018. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Neked nem mindegy, hogy ki mivel védekezik? Te tudod, vagy én, hogy bírom-e a hormonális dolgokat és hogy mit tartok biztonságosnak? Azért, mert neked bajod van az óvszerrel, biztos lelankad tőle, azért vannak szép számmal férfiak, akiknek kőkemény a szerszámuk óvszerrel is és baromi nagyokat tudnak élvezni és nem azt nézik, hogy pfúj, most óvszert kell húznom, hanem hogy én magam is ezt tartom biztonságosnak és nem akarok a másiknak egészségügyi problémákat.

Meg aztán könnyebb egy kiálló dologra valamit biztonságosan felhelyezni, mint a hüvelybe felhelyezni, amit ha elcseszel, akkor meg jön a nem kívánt terhesség! Mellesleg a női óvszer aztán baromi elterjedt ám!

2018. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Használj hüvelygyűrűt! Olyan mint a tabletta, csak 3 hétig fent hagyod, és ezzel addig nem is kell foglalkozni. Utána egy hét szünet, majd megint három hét gyűrű. 3 havi adag 10000 ft
2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni. Azt kérdezted ki mit használ, nem azt, hogy ki milyet ajánl. Én leírtam mit használok, nekem ez vált be, ettől még nem kell leértékelni. Legközelebb akkor fogalmazd máshogy a kérdést. Első voltam.
2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!