Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 tablettamentes napot hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 tablettamentes napot hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Túl vagyok az első levél szedésén és most kell elkezdenem a másodikat, viszont nem tudom pontosan hogy értik a tablettamentes időszakot. Ha kedden vettem be az utolsót, utána egy hétre rá kedden vagy szerdán kell elkezdenem a következőt?


Köszönöm. :)


2018. szept. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedden.
2018. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 nap szünetet kell tartani, tehát a 8. napon veszed be a következő levél 1. szemét. Magyarul mindig szerdán kezded el szedni a levelet, és mindig kedden fogy el. Melyik fogamzásgátlót szeded?
2018. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Symicia
2018. szept. 3. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Ej, Maris. Tök érthetően leírja a tájékoztató is.


"Az utolsó Symicia bevételét követő 8. napon kezdje el a következő csomag szedését (a 7 tablettamentes napot követően) akkor is, ha a vérzés még tart. Ez azt jelenti, hogy a következő csomagot a hét ugyanazon napján kell elkezdenie, és a megvonásos vérzésnek minden hónapban azonos napon kell kezdődnie.

Ha így szedi a Symiciát, védve van a terhesség ellen azon a 7 napon is, amikor nem szedi a tablettát."


#1 hülyeséget írt, #2 nem.

2018. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy 2???!!
2018. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szerettem volna biztosra menni azért kérdeztem meg itt.

2018. szept. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!