Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek a fogamzásgátló mentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a fogamzásgátló mentes hét hanyadik napján jön meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A menstruációm semmikor, mivel fogamzásgátló szedése során csak megvonásos vérzés van. Az pedig az 5. szünetnapon jön meg.
2018. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4.
2018. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy hét van, hanem 4 darab placebo tabletta. A 4. napon szokott megjönni, általában reggelre/délelőttre.
2018. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.nal
2018. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! én most tartok a gyógyszermentes hét 3. napján és aggódom... igaz nem voltam még óvszer nélkül együtt a párommal, mert most kezdtem el szedni, de még is félek, hogy nem-e a tablettaszedés előtt estem-e teherbe... bár akkor se lenne okom a félnivalóra, mert védekeztem, ez csak egy rossz szokás....főleg úgy, hogy a legutóbbi rendes menstruációm csak nagy mennyiségű barna folyás volt.
2018. máj. 2. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Most kezdted el szedni, ez a kulcsmondat. Ne várd, hogy első hónap után tökéletes rendszerre áll be a mesterséges ciklusod, kell neki 2-3 hónap, az elején simán normális az is, ha meg se jön a tablettamentes napokon, ugyanúgy kezdd el időben a következő levelet, és lehet annak az 1-2. napjain vérzel majd. A szervezetednek még hozzá kell szoknia a tablettához, ne parázz feleslegesen.
2018. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!