Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekeztünk gumival, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekeztünk gumival, ami kiszakadt de egyből észrevettük (mert hallottuk) és abbahagytuk, de most mégsem jön meg. Terhes lehetek vagy csak a stressz és felfázás miatt késhet?

Figyelt kérdés

Augusztus 11.én szexeltünk, a menstruációm utolsó napján. Védekeztünk de kb 5 perc után kiszakadt a gumi (durex extra safe, nem is értem..), szóval nem bennem ment el, hanem egyből kivette és abbahagytuk. Most szeptember 3.-án kellett volna megjönnie, de nem jött, viszont az alhasam fáj, de csak azért mert meg/felfáztam (szóval nem görcsölősen) pár napja. Lehetséges hogy emiatt késik? Hiába próbálok nem stresszelni rajta, nem gondolni rá, és nyugtatni magam hogy tavaly is megtörtént ez és nem lett semmi baj mégsem bírok másra gondolni mint hogy terhes leszek.

Ha hétfőig nem jön meg és veszek egy tesztet, az már biztosra kimutatja, hogy igen vagy nem? Rossmannos facelle tesztcsík van olyan megbízható mint a drágábbak?

Nagyon köszönöm a segítséget, megnyugtatást előre is



2018. szept. 8. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hallottátok? Kidurrant mint egy lufi?
2018. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces🙃
2018. szept. 8. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fura, hogy hallottátok!

Lehet csak a betegség miatt nem jött meg.

Szerintem ez is megbízható annyira, mint a többi házi terhességi teszt!

2018. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, tényleg lehet hallani, sajnos egyszer mi is hallottuk. Egyből abba is hagytuk, szerencsére nem volt élvezés közelben. Nem lett gond.
2018. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most is kimutatja a teszt. De elég kevés az esély. Egyébként a megfázás és a felfázás nem ugyanaz. Neked felfázásod van, ami egy húgyúti fertőzés. Igyál sok medveszőlő teát, az jót tesz, illetve szedj tőzegáfonya kapszulát. És ezentúl menj el pisilni szex után, azzal megelőzhető. A tesztet meg csináld meg ma/holnap, hogy megnyugodj.
2018. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Előváladék attól még lehetett, hiába vettétek ki rögtön, és abban is van sperma.

Mi is jártunk úgy, hogy elszakadt közben a gumi, de én vettem be esemény utánit. Velünk is valahogy a mensi után történt. Én inkább megelőztem a bajt, lehet úgy se lettem volna terhes, de nem akartam kockáztatni.


A kérdésedre a válasz, hogy sajnos lehetsz terhes. Felfázás miatt nem tudom miért késne a menstruáció, én is volt, hogy régebben felfáztam, de a mensim is megjött, így duplám fájt lent.

Viszont a stressz miatt késhet igen.

2018. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre tök felesleges lett volna esemény utánival szétcsesznie a hormonjait. A felfázás pedig befolyásolhatja a menstruációt.
2018. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjott utana masfel het kesessel, koszonom szepen a valaszokat, megy a zold kez mindenkinek☺️
2018. szept. 25. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Durr defekt kicsit másképp :D
2018. okt. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!