Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjjel nagyon sokszor látogatom...

Kevin576 kérdése:

Éjjel nagyon sokszor látogatom meg az illem helyet (? ) Többi lent!

Figyelt kérdés

Lényeg kb. három nappal ezelőtt kezdődőt esténként kisebb nagyobb túlzással 3-4x járok ki a WC-re.. Wc-zés után ugyan úgy megmarad az az érzés mint ha nem is pisiltem volna ugyan úgy ingerel.. Semmi bakteriális fertőzést nem hiszem hogy elkaptam, alhasi panaszom nincs, szexuális életet még nem élek.. Lehetséges hogy felfáztam?! Bár nem igazán ültem hideg (kő) vagy bármi másra.. Vagy a stressz is hozzá járulhat?

Várom a tanácsokat. Előre is köszönöm !

16/F



2015. febr. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológiára menj, ki kell vizsgálni a problémát - a gyakori vizelés és a folyamatos inger mögött sok minden állhat, a húgyúti fertőzéstől a hólyagrákig. Legvalószínűbb (a korod miatt) az ún. hiperaktív hólyag szindróma, de ki kell zárni a többi lehetőséget.
2015. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz is hozza jarulhat, igen. En pajzsmirigy tultengesre, vagy inkabb cukorbetegsegre gyanakszom. Menj el egy vervetelre. Udv.!:)
2015. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressz az egyik leggyakoribb kiváltója.
2015. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg nem vagyok :) De lehet valamelyik nap meglátogatom az urológiát..
2015. febr. 20. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz hidegre ülni,hogy veséid megfázzanak .Aztán már lehet is szaladgálni .Lábról is könnyen lehet felfázni .
2015. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!