Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee, bogyó aki szedi!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee, bogyó aki szedi! Vélemény? Kérem írjon Mikor tudom, hogy nem hat a bogyó és mennyi idő után? Volt e már valakinek olyan, hogy nem lett volna jó vagy nem használt volna?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem bogyó te okos....

Amúgy meg olvasd el azt a ro..adt tájékoztatót!!

2018. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le van írva minden a tájékoztatóban. Nyilván véd a terhesség ellen, különben nem forgalmaznák. Akkor nem véd, ha antibiotikumot vagy bizonyos gyógynövényt szedsz, vagy ha a bevételt követő 4 órában hányás vagy hasmenés lép fel. Nyilván rendesen kell szedni, szemet kihagyni nem szabad.
2018. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
En szedtem, lealltam vele, most megint ujra fogom kezdeni. Alacsony a hormontartalma es elvileg az elso naptol ved.viszont pont emiatt nem biztos hogy a leghatasosabb es nem fogsz mellette teherbe esni. Nekem csak akkor volt belole baj ha rendszertelenebbul szedtem vagy kihagytam egyet. Vigyazz ra es figyelj oda ezesetben jo lesz:)
2018. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés hogy honnan tudni hogy nem hat. Terhességen kívül nem hiszem hogy lenne más tünet.
2018. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvastam róla, és volt olyan akinek nem használt és terhes lett tőle... A dokitól megtudtam minden olyan dolgot amire szükségem van/volt. És igen elolvastam a beteg tájékoztatót, de ami nincs benne és olyanra van szükségem.. Nem kell rögtön az elején az embernek esni..
2018. szept. 15. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki terhes lesz tőle az valószînűleg nem jól szedte vagy kihagyta...
2018. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!