Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottam egy olyat, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam egy olyat, hogyha egy lánynak megvan, akkor van egy olyan nap, amikor elég kevés az esély arra, hogy teherbe essen. Hányadik nap ez, ha van egyáltalán? És mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
egyenes út a baba várásig:D
2010. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
erre inkább ne alapozz
2010. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Felejtős ez az ötlet!:D
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire nem biztonságos! Ha erről hallottál,akkor gondolom a fogamzásgátló módszerekről is hallottál.Inkább azokat jegyezd meg,ne ezt!
2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
ha lenne ilyen, akkor nem kellene védekezni.. :D ugyh maradjon csak az a gumi.. vagy a tabi.
2010. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
természetes családtervezés. nézz utána. ne rizikózz vele.
2010. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem hagyd az itteni alacsony színvonalú válaszokat. Már kicsit unalmas, hogy itt csak a gumi és tabi létezik egyeseknek, minden más szerintük nem is védekezés.


Amit te kérdezel az a ritmus vagy naptár védekezési módszer. Önmagában viszonylag rossz hatásfokú, kb. a megszakításos védekezéssel hasonló hatásfokú, tehát viszonylag gyenge. Egyéb védekezésekkel kombináld mindenképp, hacsak nem gond egy baba.


Tessék itt egy lista különböző módszerekről és hogy mennyire biztonságos:

[link]


Én látok benne néhány érdekességet. Pl hogy az az örökké szajkózott óvszer sajna csak erős középmezőnyben fut. (Persze betegség ellen valószínű 1. lenne, de a többség nem a betegségtől, hanem a teherbeeséstől fél elsősorban.) Még a hőmérőzés is jobb nála, bár igaz, hogy az sokkal több odafigyelést igényel, mint a gumi.


A naptározás hőmérőzéssel már elég tuti valami, ha jól csinálják. Mondom, ha jól csinálják, mert arra eléggé oda kell figyelni.


De a naptározást egyedül, önmagában ne csináld, ha nem akarsz babát!

2010. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6:31-es

Nézd meg ezt a táblázatot,ebben is láthatsz egy csomó érdekességet:


[link]

2010. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!