Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az esemény utáni tabletta mellékhatása?

Figyelt kérdés
Július elején vesztettem el a szüzességem a barátommal és nem védekeztünk, szóval másnap voltunk is eseményutáni tablettát íratni és be is vettem. Rá kb 2 hétre megjött és utána augusztus elején volt meg utoljára. Azóta nem jött meg a menstruációm. Azóta az eset óta mindig védekezünk gumival. Félek, hogy terhes vagyok és az miatt van ez. De azt is hallottam, hogy mivel most kezdtem el csak szexuális életet kezdeni és ráadásul még esemény utáni tablettát is vettem be, ettől kimaradhat menstruáció.

2018. szept. 26. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

vegyél terhességi tesztet. Drogéria, szupermarket, patika mind beszerezhető.

kb 400-1000 ft az olcsóbb.

2018. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bámi előfordulhat. A biztonsag kedvéert vegyél egy tesztett, ha negatív legalább megnyugodhatsz!
2018. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak gratulálni tudok az ilyen ostoba embereknek. Már az első szex alkalmával nem védekezni... Hatalmas felelőtlenség. Igen, az esemény utáni tabletta akár fél évre is összezavarhatja a ciklust. Egyszerűbb és praktikusabb lett volna megelőzni. Csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor várd, hogy majd egyszer beálljon a vérzésed.
2018. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni borzasztóan össze tudja zavarni a ciklusod.

De ha jól értem az eset óta, kétszer is menstruáltál, tehát nem hinném, hogy terhes lennél, de azért vegyél terhességi tesztet.

A védekezés pedig nagyon fontos! Mindig védekezzetek!

Anyukáddal leültél beszélni erről? A barátod mit mondott?

2018. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!