Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 nap helyett 9 napos szünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 nap helyett 9 napos szünet fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két napra rá szedtem be a gyógyszert a szünet után a kelletenel, és hétfőn szedtem be és azthiszem pénteken vagy szombaton nem vedekeztunk de nem élvezett belém és igazabol nagyon rövid volt alig volt bennem. lehet ebből terhesség? 1 eve szedek gyógyszert. Kérlek segítsetek ne legyetek lekezelőek :(

2018. okt. 8. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Van esély a terhességre,de nem sok.
2018. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mikorra véd a tabletta miután újra beszedtem? Remelem nem lehet gond :(
2018. okt. 8. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a biztonság kedvéért 1 hétig használjatok kiegészítő védekezést,abból baj nem lehet.
2018. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze azt hasznalunk csak egyszer volt egy kis boki hogy berakta anélkü de nem sokáig max nagyon kicsi elovaladek mehetett be, attól vedhed annyira a tabletta? marmint ennyi időn belül?, pontosabban pénteken volt ez, és hétfőn szedtem be újra a tabit. Segiitsetek :( remelem érthető vagyok
2018. okt. 8. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha volt spermium az előváladékban,akkor teherbe eshettél,hiszen nem 7 napot hagytál ki,tehát nem folytattad időben a szedését.

De tényleg borzasztó kicsi rá az esély.

2018. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor igazabol nem kezdett el meg hatni a gyógyszer azon a 4 napon? :(
2018. okt. 8. 20:02
 7/9 A kérdező kommentje:
és azalatt a 2 nap alatt teljesen elment a hatása? :/
2018. okt. 8. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem 7 nap szünetet tartasz, hanem 9-et, akkor a szünetben sem véd, és a következő levél 1. hetében sem. Állíts be ébresztőt, nagyon figyelj a helyes szedésre! 3 hét múlva csinálj egy tesztet. Most pedig még pár napig használjatok gumit.
2018. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oh jaj hat remelem nemlesz semmibaj és koszonom a válaszokat, ha valaki tud meg segíteni nyugodtan írjon nekem csak jobb😅
2018. okt. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!