Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirállal kapcsolatos tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirállal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos, lehet-e érezni a mindennapokban, illetve szex közben, mennyibe kerül a felhelyezése napjainkban és van-e valami mellékhatása?

2018. okt. 16. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakrendelesen ingyenes

A spiral nem erezheto mert az a mehen belul van

Max a kihuzoszal erezheto

A mindennapokban nem erezheto

99,5% vedetseg a terhesseg ellen, fertozes ellen nem ved!!!

Olyan nok ek ajanjak akik szultek mar !

Mellekhatas: ott van a betegtajekosztaton.

Az h a te tested h reagal ra az egyeni dolog.

2018. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatok is érdekelnek. Felhelyezése/ kivétele fájdalmas?
2018. okt. 16. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az van, hormonmentes, és még nem szültem. A felhelyezése kellemetlen, viszont gyorsan megvan, kb 5 perc alatt. Nekem görcsösebb, fájdalmasabb lett tôle a menses.
2018. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon biztonsagos, nekem kicsit több mint egy honapja van fent, es mar szinte sosem erzem. Neha sportolaskor menszesz-szeruen faj, meg a menszesz elso napjan durvan gorcsoltem - de fajdalomcsillapitoval elmult:) Szex kozben a parom erezte parszor, de nem kellemetlenul. Ha az orvos tul rovidre vagja a jelzoszalat, az viszont bokheti a peniszt.

Kulfoldon elek, itt nagyon draga, ha otthon ingyenes, rohanj es tetesd fel szerintem..:)

Mellekhatasa nincs, ha a mehed jol toleralja!


27 eves vagyok es meg nem szultem egyebkent

2018. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!