Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 67,69 méretű óvszert lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

67,69 méretű óvszert lehet kapni valamilyen üzletben?

Figyelt kérdés

Tescoban vannak ilyen méretű óvszerek? Hol találhatnék?

Netről rendelés számomra nem lenne megoldás...

18/F



2018. nov. 4. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, ekkorát nem kapsz üzletben. A mysize oldaláról tudsz csak rendelni, de ne aggódj, a csomagból nem lehet tudni hogy mi van benne. Viszont ha rendelés mégsem még megnézheted szexboltban, bár ha a rendelés gáz akkor gondolom a boltba sem akarsz bemenni.


De üzlet (tesco, auchan, dm, rossman stb) 56ig kapsz. Van ahol addig sem.

2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ezt hogy számoltak ki hogy ekkora kell?

Mekkora a farkad??

Hamár ilyen nagyf @szú csávó vagy és még dugni is akarsz akkor legyen annyi bátorságod is hogy bemész egy szexshopba vagy patikába. És főleg ne legyél csöves hogy sunyiba Tesco gazdaságos kotont akarj venni.

2018. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szexshopba kellene érdeklődnöd,mert ha nem is tartanak,biztos tudnak neked rendelni.

Az ilyen nagy méretű óvszerek a minimum 14-15cm-es kerületű péniszre valók.Biztos,hogy ekkora kell?

2018. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Netről rendelés azért nem jöhet szóba mert nincs se PayPal, MasterCard meg semmi ilyesmim. :D Nem értek ezekhez...


Szexshopba simán bemegyek. Találtam is egyet a közelben.

Igen, amúgy ekkora farokra kellene.: 15-16 cm a körmérete...

Neten néztem az óvszer méreteket és arra jutott, hogy nekem ekkora kellene kb.


Jöhet még válasz:)

2018. nov. 4. 18:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Jutottam*
2018. nov. 4. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi a pálya kisgyerek? VIM-es dobozra akarsz kotont húzni?

Bombát csinálsz? :-)

2018. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Arról már szívesen megnéznék egy fotót

15-16 cm-es kerület már elég jónak tűnik

2018. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek ekkora kell, 69-es. Vagyis amíg védekeztünk, addig. A szexboltban találtunk neki csak olyat. Sehol máshol, az üzletekben 59ig voltak, esetleg 60-62,nind kicsi volt rá, elszoritotta neki. 🤣
2018. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!