Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotech-es/Scitec-es üzletbe...

A Biotech-es/Scitec-es üzletben dolgozó eladók kapnak valamilyen jutalékot az eladott termékek után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert akárhányszor bemegyek venni vmit, ők mindig vmi mást ajánlanak, mert h az így jobb meg úgy jobb, holott én a neten tök mást olvasok. Szóval van vmilyen fókusztermék amit nyomniuk kell, vagy lehet rájuk hallgatni?

2015. dec. 27. 21:31
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, hogy kapnak érte jutalékot. Nekem mondjuk egyik sem dumált még, mert eléggé határozottan megyek be és tudom, hogy mit akarok. A fizikumom szerint sem gondolják, hogy nekem észt kellene osztaniuk. :)
2015. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, csak azt gondolná az ember h lehet tőlük tanácsot kérni, de mindegyik mást mond. Múltkor az egyik a beef prtoint ajánlotta, mert hogy az a legjobb, most egy másik meg a iso-t.
2015. dec. 27. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden boltnál előfordul, hogy adott terméket elkezdenek nyomatni, nem feltétlen jutalék alapon, csak pl. nem fogy. Ilyen a kereskedelem. Ezért kell tudatos vásárlónak lenned amennyire csak lehet.
2015. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Van amelyik ért hozzá. A marhát mondott az nem, mert minden marhaprotein csak hidrolizált kollagén. Kis fülecske, orrocska, stb porcos részekből készül, nem húsból. Izolátum sem kell, elég egy sima koncentrátum, ha nem versenydiéta utolsó hetében vagy.
2015. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Most lesz jan elején 1 éve h kezdtem, még tömegelek, 68 kg-ról indultam most vagyok 77 (178 magas vagyok). Nem tudom hogyan tömegeljek úgy, hogy minél kevesebb zsír jöjjön fel, hasra elég sok jön sajna... Ti milyen fehérjét ajánlanátok?
2015. dec. 27. 21:51
 6/6 Cortez70 ***** válasza:

Nem a proteinen múlik. Biotechtől jó a nitro pure whey gold.

Az egész étrendet kell jól belőni, hogy kicsi legyen a kalória plusz. Akkor kevesebb zsír jön.

2015. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!