Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlót szedek 7hónapja. Másnak is sokáig tart a megvonásos vérzése?

Figyelt kérdés

Nekem egy hétig tart és zavar. Amikor még nem szedtem gyógyszert akkor is egy hétig tartott.

Olvastam fórumokon hogy vki azért szed gyógyszert hogy ne legyen vérzése és bevált neki vagy csak 3 napig tart neki (ehezz képest én..) jó tudom nem mindenki egyforma.

Olvastam erről is hogy akinek 7napig tart a menstruációja megvonásos vérzése az hamar esik teherbe? (aminek örülök) ki hogy gondolkodik erről tapasztalatok?


2018. nov. 12. 08:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtetem oda írni hogy 7napig tartó vérzés egészséges cikkben ezt is olvastam.
2018. nov. 12. 08:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 napos a megvonásos vérzésem. A menstruációm 6-7 napos volt. Engem nem zavarna az a plusz pár nap.
2018. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!