Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo mennyi idovel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo mennyi idovel a szedese elkezdese utan kezdi el kifejteni a hatasat a borre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez is emberfuggo, van akinek elmulnak a pattanasai, van akinek nem, van akinek tobb lesz. De engem erdekelne, hogy ha az a tipus lennek, akinek elmulasztja a pattanasait, akkor mikorra tisztulna ki a borom?

Illetve a szedes abbahagyasa utan mennyi ido amig ujra kitisztul a bor? Ugyanis olvastam, hogy a gyogyszer leallasaval szepen kiviragzik az arc.. Es mennyire durvan kell elkepzelni ezt az allapotot?


2018. nov. 18. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első 3 levél alatt valamikortól biztosan.
2018. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónap után kezdett múlni. Volt már olyan, hogy abba kellett hagynom egy műtét miatt, valamennyire visszajött, de nem volt olyan extrém. Viszont azalatt az idő alatt, amíg nem szedtem, szinte végig ugyanolyan mértékben pattanásos voltam. Most megint szedem, szintén úgy 3 hónap kellett neki második nekifutásra is, mire szépen kitisztult.
2018. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!