Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Nem tudtam megvenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudtam megvenni a gyógyszert, ha holnap veszem meg akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapra előre szokta felírni a doki a gyógyszerem, tegnap kellett volna bevennem az első szemet, de nem voltam itthon egész nap a recept meg nem volt nálam, gondoltam ma megveszem. Ma is sok minden közbejött, és mire eljutottam a gyógyszertárba mondták, hogy nincs náluk készleten ez a fogamzásgátló, menjek holnap. (vidéki vagyok, nincs több gyógyszertár) Így holnap fogom tudni bevenni a gyógyszert, így a 7 napos szünetből lett 9.

Tudom mehettem volna előbb is megvenni, elbénáztam igen,ilyen jellegű kommentekkel kérlek kíméljetek mert a helyzeten nem változtat.



2018. nov. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szünetben volt szex, aggódhatsz a terhesség miatt. Így, hogy 2 nap késéssel kezded, az első 2 hétben használjatok gumit. Máskor pedig írass receptet, amikor még szeded a levelet.
2018. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb. 1 hónap gumizás.
2018. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Világvége lesz...
2018. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván így sem véd. És ha a szünetben volt szex, még a terhesség miatt is aggódhatsz.
2018. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt a szünetben szex. Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!