Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek a fogamzasgatlo mellett?

Figyelt kérdés

Kezdenem ott, hogy utolso megvonasosnal csak barnaztam (erre olyan valaszokat kaptam, hogy van ilyen)

Ma meg kozepidoben barnaztam. (Tudom, ilyennis van) de ilyen nagyon halvagy volt,lattam benne kis pirossagot is. Egyeb tuneteknek mondanam a hangulatingadozast, es a szekelesem is elter a normalistol (bar ez idokozonkent eloszokott nalam fordulni) es tehlgnao estefele pedig hanytam. Persze ez lehetett a stressztol is, illetve a fejfajasomra bevett gyogyszer hatasa.(valami eros gyogyszert vettem be) 20 perc mulva meg viszont lattam. A tegnapi napom rendkivul stresszes voot es esokat szomorkodtam, szoval erre tippelnek. Szerintetek?:/



#fogamzásgátlás #pecserelo verzes #koztesverzes
2018. nov. 23. 05:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De olyan van, hogy ez 7 honap utan derul ki, hogy jo-e vagy nem? Eddig egyszeri alkalom volt, hogy vervoros helyett barna volt a megvonasos. Meg most ez is ujdonsag, hogy pecsetelek. Ha ilyen tunetek vannak, az hanyadik 7-nel lenne amugy? Hetvegen megyek venni tesztet
2018. nov. 23. 16:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Akár 5 év után is jelentkezhet ilyen tünet. Szerintem véd. De a teszt a biztos.
2018. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Valami betegsegtol nem lehet? Ma is barnazaztam. De ilyen nagyon halvanyan
2018. nov. 24. 12:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy ellenáll a szervezeted. Menj nőgyógyászhoz, kérd ki a véleményét.
2018. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ennek mi lehet az oka? Stresszre tudtam meg max gondolni,meg valami olyat olvastam, hogy a rendszertelen etkezes illetve emesztes is gondot jelenthet. Ebbol meg mindketto fennall. Ez valos lehet? Orvossal par nap mulva tudnek beszelni
2018. nov. 25. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!