Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett esemény utáni?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik ugyan ezt csinálták.


Elfelejtettem bevenni egy szem tablettát a 2.hét első napján(azaz a 8. napon)

Igen..elolvastam mit ír a betegtájékoztató. De egyszer már jártam így,akkor szerencsém volt..

Eltelt kb 14 óra és volt aktus és utána vettem észre,rá egy órára hogy nem vettem be

Ez tegnap történt.

De valamiért rossz előérzetem támadt,hogy múltkor is szerencsém volt,illetve még pár dologban is,és úgy éreztem most tuti nem lenne szerencsém már.


Így ma elmentem az ügyeletre és már be is vettem a gyógyszert.

Ez egy óra alatt lezajlott. Egy abortusz(mindennel együtt) meg eltartott volna napokig vagy hetekig nemtudom(még nem voltam) és mindenki bunkózott volna velem mer hogy elveszek egy életet, de mér tartanám meg ha nem vagyok még olyan anyagi helyzetbe és nem állok rá készen?

Azt hozzá kell tennem(!!) hogy a patikus nő..bssza meg, mert lekezelő volt miután meglátta a receptet.

Holott nem egy felelőtlen és szétszórt ember vagyok, egyszerűen volt egy nagyon rossz napom,így idegességembe kinyomtam az emlékeztetőket..


3 évem alatt ez a második ilyen, tehát nem egy felelőtlen kis tini vagyok aki nem védekezett stb..


És ha esetleg nem váltom ki ezt a gyógyszert, és terhesség..abortusz lett volna a vége, akkor főleg milyen lekezelő lett volna velem mindenki.


Lehet rosszul leszek most majd mer felborul a rendszer, de mire számítsak? Veletek mi történt?

Ha majd idővel megint elkezdem a fog.gátlót szedni akkor ugyan úgy hatni fog?


2018. okt. 10. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

"3 évem alatt ez a második ilyen, tehát nem egy felelőtlen kis tini vagyok aki nem védekezett stb"


Nem felelotlen kis tini vagy, hanem ostoba felnott XD

2018. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát te hülye vagy... Istenem, annyira kár volt bevenni azt az esemény utánit. Szerencsétlen szervezeted...
2018. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sokan írták itt is hogy sokan így estek teherbe...akkor mér vagyok ostoba?!


Ha meg azt a kérdést írtam volna ki hogy lehetek e terhes, akkor mindenki azt írta volna hogy:

"Igen lehetsz meg van rá az esély stb..."

2018. okt. 10. 19:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez az Escapelle?
2018. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen
2018. okt. 10. 19:39
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Esély mindig van... De a 2. héten kihagyott szem okoz a legkevesebb gondot. Az 1. és a 3. héten kihagyott tabletta esetén lehet gáz. A 2. héten nem. Írja a tájékoztató is...
2018. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

"Ha majd idővel megint elkezdem a fog.gátlót szedni akkor ugyan úgy hatni fog?"


Szóval most a levél közepén bevetted az esemény utánit, és a levelet random abbahagyod? Oh boy...

2018. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért,folytatnom kéne? Azt mondták hogy a vérzésig felkell függeszteni a fogamzásgátló szedését.
2018. okt. 10. 19:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"3. Hogyan kell szedni az Escapelle-t?


Amennyiben Ön már valamilyen folyamatosan alkalmazható fogamzásgátló módszert (például szájon át szedhető fogamzásgátló tablettát) alkalmaz, ezt a megszokott időben tovább folytathatja."


Bár,ha a doki mondta,akkor biztos fel kell függeszteni a szedését.Csak fura,hogy teljesen mást ír a tájékoztató.

2018. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen én is elolvastam


Gondolom azért mondta, mert ugye épp elég lesz ez most a szervezetemnek, hogy addig is pihentessem.

2018. okt. 10. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!