Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fiú lehúzza magáról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú lehúzza magáról a gumit, és utána hozzányúl a hüvelyhez, akkor van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A spermát be kell lőni erősen a petefészekbe és akkor sem biztos hogy teherbe esik a nő. Szóval nem sok esély van terhességre érintéstől, ha csak nem Isten a pasid
2018. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Picike van neki
2018. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ment a kezére mikor lehúzta a gumit, akkor elenyésző. Ha igen akkor a kezéről bekerülhetett a testedzés, szóval akkor jelentősen nagyobb. Bár akkor is csak néhány %. De azért volt már ilyenre példa, hogy terhes lett valaki.
2018. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól még senki nem lett terhes, hogy geccantós kézzel a dundukájához nyúltak. Értem én hogy riogatni kell a kétbites fiatalságot, de azért a hülyeségnek is van határa. Meg biológia is létezik.
2018. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már többször megírtam, de legyen újra.

A teherbeeséshez az kell, hogy néhány száz spermium (ondósejt, hím ivarsejt) eljusson a méhkürtödbe, és ott összetalálkozzon egy érett petesejteddel, amiből egy darab, minden két mensi között kb félidőben, éppen ott sodródik lassan a méhed felé.

Az első akadály a kiszáradás a szabad levegőn, ami halálos a spermiumokra. Ugyanígy a mosdóvíz, ami lemossa a tápanyagot, ami az ondófolyadékban volt. A hüvelyed belső

felülete savas, elpusztítja a spermiumokat, csak akkor van esélyük, ha a legmélyére, a méhszájadhoz kerülnek, behatolásos elélvezéskor. A méhedbe az orgazmusod segítségével tudnak jól bejutni, amikor azokat a rándulásokat érzed. Enélkül is sikerülhet, de kevésbé

biztos. Azután kb fél nap alatt, a méhedet bejárva eljutnak a méhkürtödig, és akkor már nyertek. Azonban a spermiumok nem úgy közlekednek, mint a gyalogos, aki megnézi az irányt, és arra veszi a lépteit, hanem mindenfelé tekergőznek, és csak nagyon kevesen, véletlenszerűen jutnak célba. Ezért van belőlük százmilliószámra, mert kell is annyi, hogy néhány száz eljusson a célig. Az a néhány száz az általa kiválasztott enzimmel addig "birizgálja" a petesejtedet, amíg az megnyílik az egyiknek, és újra bezárul. Tehát egy

végezte el a megtermékenyítést, de százmillió kellett, hogy jó helyről startoljon.

2018. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép ötöske, csak akik mégis teherbe estek azokon nem segít ez a logikus levezetés.
2018. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves hatoska akik mégis teherbe estek, azok nem attól, hogy geccantós kézzel megsimogatták a dundukájukat. Maradjunk annyiban.
2018. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves hatoska,

egyrészt a választ már megadta #7.

Másrészt viszont a világot a statisztika irányítja, magyarán szólva minden megtörténhet, csak az a kérdés, hogy milyen valószínűséggel, azaz hány szokványos esetre esik egy "csoda". Amit leírtam, az a szokványos, amit te említesz, az a csoda. Nem tudok számszerű adatot, de biztos vagyok benne, hogy sok százezer alkalommal tapogatva azt a puncit se esik teherbe a leányka, különösen, mivel a kérdező egy szóval se mondta, hogy a fiú kezére került volna sperma. Van tapasztalatom benne: az ernyedt farokról a gumit simán le lehet húzni érintés nélkül.

2018. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senki nem vitatta, hogy a dolognak nagyon kicsi az esélye.De nem nulla. Én tuti nem paráznék az ilyesmiről, de nem vagyunk egyformák. Aki még azt írta, hogy nem a dunduska simogatástól volt, az ott volt mindegyiknél? :-)
2018. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak minimális, ne is reménykedj. A fiataloknál statisztikailag sok a döglött sperma.
2018. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!