Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélye van így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van így a terhességnek szerintetek?

Figyelt kérdés

Kedden este, a menstruációm utolsó napján (amikor nekem már enyhe vérzésem van csak) együtt voltunk a párommal. Óvszerrel védekeztünk, ami kiszakadt. Tegnap este - 24 órán belül - bevettem egy 72 órás eseményutáni tablettát, mégis itt motoszkál a fejemben, hogy mi van, ha...

Tudom, hogy nincs 100%-os védekezés és az eseményutáni tabletta sem garantál semmit 100%-ra.

De mindent összevetve, mennyi esélyem lehet?


Illetve mikor érdemes elmennem fogamzásgátlót feliratni ilyen esetben? Várjam meg a következő vérzést?



2018. nov. 29. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevetted 24 órán belül, 99%-os az esélye, hogy nem leszel terhes. Fogamzásgátlót meg amikor akarsz, úgyis kövi vérzéskor kell elkezdeni, ahogy kiváltottad.
2018. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi esély nincs. Fogamzásgátlót a menstruáció első napján ajánlott elkezdeni. De nem ártana pár hónapig pihentetni a hormonbekapkodást.
2018. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!