Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem rég voltunk eggyütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég voltunk eggyütt párommal, nem védekeztünk de nem belém folyt a sperma, és aggódom mert nem jön meg a menstruációm, szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
buta,és idióta válaszoktól,gondolatoktól,kíméljetek!!
2010. jún. 27. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, teherbe eshettél
2010. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Lehetséges, elég ha csak egy kicsi megy beléd, már meglehet a baj.Nem tudom mikor voltatok együtt, de ha még nem lépted át a 48 órát, menj dokihoz és kérj esemény utánit.Ha átlépted nem tudom...Reménykedj és vegyél majd egy terhességi tesztet.Sok sikert!
2010. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor minden esélyed meg van rá. Hány éves vagy? Mikor történt?
2010. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

persze h lehetsz terhes


de én azt bírom, egy nap kb 50 ilyen idióta kérdés jelenik meg, és figyelj mégis mit jelent neked egy együttlét ? mert ha pl orálisan kielégítetted, akkor nem valószínű, de .......


azaz képtelenség válaszolni igazából a kérdésedre

2010. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
HA nem folyt beléd de benne volt a hüvelyedbe a pénisze, akkor is teherbe eshettél.
2010. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel védekezés nélkül voltatok együtt, így megvan az esélye egy esetleges terhességnek. Közhely, de az előváladék is tartalmazhat spermát. Az pedig szex közben belédkerülhetett, még ha nem is benned ment el. Egyébként jó volna tudni, hogy utolsó menstruációdtól számított hanyadik napon volt ez?! Ugyanis ha épp termékeny napodon volt, akkor még nagyobb az esélye. Ajánlanám 72 órás tabletta feliratását és kiváltását, de gondolom, ha már a menstruációd várod, akkor nem 3 napon belül történt meg az aktus. Így azt mondanám mindenképp, hogy vegyél egy terhességi tesztet(nem csak patikákban, hanem pl. drogériákban is árulják) és csináld meg! Leginkább reggel éri meg megcsinálni, ugyanis akkor a legpontosabb. Remélhetőleg nincs baj és legközelebbre tényleg csak azt tudnám tanácsolni, hogy védekezzetek. Sokkal jobb, mint utólag izgulni. Majd írj, hogy mi lett!
2010. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván lehetsz terhes. Nem hallottál még olyanról, hogy a megszakítás nem védekezés?

Aktustól számított két hét múlva csinálj tesztet.

És máskor húzz a barátod farkára kotont, vagy írass tablettát. Vagy inkább ne szexelj, ha ennyi eszed van.

2010. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) am 20 leszek jövő hónapba :).Csak már ezeket am a barátomnak is említettem hogy "biztos e hogy nem vagy-e terhes?,és hogy nem e kellene tesztet venni" de azt mondja semmi esély sincs rá mert időben kivette a péniszét.De gondoltam megkérdezlek titeket:),és mégegyszer köszönöm az értelmes válaszokat :)
2010. jún. 27. 23:48
 9/10 A kérdező kommentje:
*"biztos e hogy nem vagyok-terhes***
2010. jún. 27. 23:49
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam :)
2010. jún. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!