Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak 18 éves kortól adják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 18 éves kortól adják ki a szupermárketekben az óvszert?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én a DM-be vettem, és fapofával kiadta a pénztáros :-)


15/F

2010. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
én 12 évesen vettem először a DM-be,a fiatal péztáros csaj vigyorgott mint a vadalma,de NEM nekem kellet másnak vettem,mielött beszólnátok-.-
2010. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bananina válasza:

én(16) a múltkorába voltam a barátommal(17+az áfa:D) a LIDL-be..igaz,hogy külön mentünk de egymás mögött,nem én vettem az óvszert, mert gyáva kukac vagyok hanem ő,és a hapi nagy vigyorral: Sziasztok.... áhhww.... annyira lányos zavarom lett és belepirultam, hogy a vásárlás után majdnem elfelejtettem hazavinni a cuccot amit vettem... :D

amúgy meg kiadják szinte bárkinek.védekezni fontos,és akkor már a 'kiskorúak' ne is védekezzenek?! Oo

2010. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Tudtommal a tiltás csak jövedéki termékekre (dohány és alkohol) vonatkozik, gumióvszerre nem. Szerintem meg lehet venni, csak furán fognak nézni, hogy minek az neked?!

Egy régi mondás szerint: "Amíg képed, f*szod nem szőrös, nem kell neked még csajozni!"

Ez nagyon igaz!!!

2010. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nincs korhatára, itt nem kérik el a személyidet, mint a piánál. De egy jó tanács mindenkinek: ne szupermarketekben vegyétek meg a 3db-os méregdrága mindenféle kamu-szöveges (ultra-mega-giga-síkosított-hiper-vékony stb) dolgot 7-800 Ft-ért, hanem irány egy patika. Ott egyáltalán nem kínos ilyet vásárolni és az eladó sem fog megmosolyogni, legalábbis engem sosem ért ilyen reakció, pedig kinézek, ha 16 évesnek. Ajánlom a Masculan márkát, 10-esével árulják kb. 800 Ft-ért és nagyon strapabíró.
2010. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

én 12 évesen vettem a DM-be fogadásból, ott magyarázkodtam a pénztárosnőnek, hogy gyűjtőmunka...:D


tesóm ugyenezt megcsinálta a sparba..12évesen.


l/15

2010. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én is 12 voltam, amikor először vettem, minden gond nélkül.


Aztán otthon vizet töltöttem bele, és kidobáltam az emeletről!

2010. júl. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Mi azt csináltuk hogy elmentem 3 csajjal óvszert venni a DM-be!

Bementünk megkérdeztem a biztonsági őrt hogy hol vannak a gumik, megmutatta megfogtam 2 lifestylet+1 bébi kaját, mert az egyik csajnak most van kistesoja és hogy milyen finom az a bébikaja.

Így 3 csajjal +2doboz gumival+ 1 üveg béby kajával mentem a pénztárhoz, de a pénztáros semmit nem szolt, csak megkérdezte kell a zacsi!

Ez volt az első gumi vásárlásom 14évesen!

Egy élmény volt XD

2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Előző vok.


a pénztáros megkérdezte kell-e zacsi* és nem kell a zacsi

2010. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

azért vicces olvasni ezeket az élményeket:DDD

én kis városban élek szóval nem valószínű hogy az itten DM-ben vgay rossmannban fogom megvenni.. nem akarom hogy a szomszéd is tudjon róla:)

2010. júl. 5. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!