Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nő vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak?

Melyiknél éreztétek(nétek) magatokat kellemetlenül?

Szerintetek a nő tényleg jobban ért hozzá?

A nőben jobban megbíztok?

Miért mentetek nő nőgyógyászhoz és miért volt jó vagy csalódás?

Miért mentetek férfi nőgyógyászhoz és miért volt jó vagy csalódás?

Kort és nemet is légyszí!


2010. jún. 27. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem férfi nőgyógyászom van, meg vagyok vele elégedve, ért a dolgához, nagyon komoly ember.

Néhány ismerősöm mondta, hogy voltak már nő nődokinál, de nagyon lekezelően bánt velük.


Holdtündér

2010. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

szerintem mindegy csak szimpatikus legyen.

Én anno furcsán éreztem magam bár nekem a betegség miatt 3 havonta vissza kellett mennem így már teljesen megszoktam :)

még poénkodunk is hogy ennyi? okés akkor 3 hónap múlva randi megint. :)

Viszont mikor ugy volt hogy abbám lesz akkor nő csimálta a hüvelyi ultrahangokat annál kellemetlenebbül éreztem magam ,de nagyon gyengéd volt ő is ,de nem éreztetett velem annyi biztonságot mint a férfi dokim.

2010. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
én is férfi nőgyógyászhoz járok. 24/l vagyok. Hallottam én is olyanról, hogy a női nődokik nagyon lekezelőek, és eléggé csúnyán odamondják, ha már tiniként lesz szexuális életed. én amikor először voltam dokinál, nagyon rendes volt. közöltem, hogy ez az első látogatásom, és mindig mondta, hogy mit fog csinálni, és mindent elmagyarázott. én még sosem csalódtam nődokiban, és megtanultam, hogy nem szabad félni tőlük. ha gond van, el kell menni, nem esznek meg. minden 2 évente járok rákszűrésre is, amiért nagyon megdícsért, és akkor mindig rutin vizsgálatokat is csinál. negatív élményem még nem volt, azon kívül, hogy felfáztam egyszer nagyon és iszonyú drága volt a gyógyszerem:S
2010. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
a nő nődoki sokkal durvább...nekem elment a babám nő nődoki miatt.
2010. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem is férfi dokim van és meg vagyok vele elégedve. Kicsit tartottam tőle,hogy egy idegen férfi elött le kell vetkőznöm,de pár alkalom után már elmúlt ez az érzés,tényleg biztonságérzetet ad,hogy férfi.Nem tudom megmondani az okát,miért.


15:41: Ezen jót nevettem :D

2010. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez biztosan orvosfüggő. Van durva és lekezelő férfi és női nemű orvos is. De mindkettőből van kedves, megbízható:)

Én csak nő nemű nőgyógyásznál voltam. Alapból nagyon szégyenlős vagyok, valahogy egy nő előtt nekem könnyebb levetkőznöm:) Általánosságban talán a nők empatikusabbak is, de ezt is személye válogatja.

Nekem szerencsére nagyon jó tapasztalatom van. Kedves volt, figyelmes, abszolút nem fájt a vizsgálat, mindig elmondta, hogy mit fog csinálni:)

2010. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány napja voltam az első nődoki látogatásomon. Sokáig gondolkoztam hova is menjek és kihez, aztán egy ismerősöm ajánlott egy dokit, igaz magánorvos volt, de egyáltalán nem bántam meg, mert szerintem ha egy magánorvoshoz kell menni, akkor 100 % hogy fizetni kell, és kb. 99 % hogy normális, mivel fizetsz érte hogy a "betege" vagy. Tudom nem mindenki teheti meg, énsem vagyok tökéletes helyzetben, de azt gondoltam erről, hogyha az első vizsgálat rossz akkor a többi maga a pokol. Férfi dokinál voltam mindent elmondott, nagyon rendes volt, és egy hónap múlva vár vissza, mert talált egy kisebb gyulladást nálam....

2010. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
jah és 20/L.
2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak jobban tisztelik a nőket!
2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

De ne általánosítsunk már:D Mindegyikből van jó is rossz is.

Akkor inkább úgy legyen a kérdés, ha van két orvos, mindkettő rendes, érti a dolgát, de az egyik nő, a másik férfi, akkor kihez mentek?:D

2010. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!