Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nő vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagy Férfi nőgyógyász a jobb?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak?

Melyiknél éreztétek(nétek) magatokat kellemetlenül?

Szerintetek a nő tényleg jobban ért hozzá?

A nőben jobban megbíztok?

Miért mentetek nő nőgyógyászhoz és miért volt jó vagy csalódás?

Miért mentetek férfi nőgyógyászhoz és miért volt jó vagy csalódás?

Kort és nemet is légyszí!


2010. jún. 27. 15:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ez a kérdés mostmár hivatalosan is:D válaszod?:D
2010. júl. 2. 12:32
 12/21 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a kérdés megreformálója vagyok, de én biztos, hogy férfihez mennék. A nők olyan..hm nem is tudom, annyi rosszat hallani.
2010. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a férfi, mert simán kitapétázza a házat a postaládán keresztül, vagy megszereli az autót a kipufogón át. ezek férfi melók. 76/babinéni
2010. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Férfihez járok. Nagyon rendes. A nemet minek írjam? Nem egyértelmű? :) Ha pasi lennék, mit keresnék nőgyógyásznál..? Gondolkodj :)
2010. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az új kérdés megformálója vagyok. Már válaszoltam amúgy. Én nőhöz járok, és bevált. Nem szívesen vetkőznék le egy idegen férfi előtt.

Mellékesen nőgyógyásznak készülök és lány vagyok:D:D

2010. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
En férfihez járok. Eloszor nohoz mentem, de nagyon dúrva volt. A doki sokkal szimpatikusabb, jobban értékeli a noket. Most, hogy kisbabát várok, nála is akarok szulni.
2010. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is férfi nőgyógyászom van. Voltam nőnél is, de ahogy előttem is írták lekezelőbben viselkedett mint a férfi orvosaim, de lehet csak rossz személyt fogtam ki. Nem is tudom miért, de nagyobb biztonságban érzem magam a férfi nőgyógyászomnál. Sokkal jobban el tudok nála lazulni, és nagyon csípem, jó szakorvosnak tartom, és egy abszolút tapintatos ember. 22/L
2010. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen férfi, egy nőnek nem tudnék levetkőzni, azt meg h matasson a pi..ámban főleg.
2010. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam nőnél, életemben először, hát sose többé nem mentem nőhöz! bunkó volt!!!!
2010. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én nohoz járok, de nagyon meg vagyok vele elégedve.egyáltalán nem durva... soot... férfinél is voltam már´párszor..de az nem vált be... szerintem no noidoki sokkal jobb..mert megiscsak egy novel jobban el tudsz beszelgetni is ilyen dolgokrol mint egy pasival.. sztem

16/L

2010. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!