Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettát visszérműtét miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettát visszérműtét miatt nem szedhetek. Szülni nem szültem még, és még nem is akarok! Gumi, pesszárium és pharmatex köszi inkább nem. Méhen belüli fogamzásgátló szóba jöhet? Vélemények?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
injekció
2018. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szentírás, hogy nem szült nőnek nem tesznek föl spirált (IUD).

Lehet, hogy nem minden nőorvos végzi el, de egy magánklinikán szinte biztosan.

2018. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet tenni méhen belüli eszközt olyannak is,aki még nem szült.
2018. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az injekcióról nem sok jót hallottam! :(

A spirálon gondolkozom, de sajnos nem vagyok egyszerű esett, hogy még nem szültem és visszérműtétem volt.

2018. dec. 14. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Spirált nem szült nőnek is fel lehet tenni, a visszereknek meg semmi köze a spirálhoz.
2018. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
MI a baj a gumival?
2018. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan orvos, aki felteszi a spirált, de a hormonmentes változatot sem ajánlom, mert egy barátnőmnek pl. olyan gyulladást okozott (meg görcsöket és vérzést), hogy az sem biztos, hogy lehet-e később gyereke.
2019. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!