Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek 7 napos szünetem van, de még nem jött (2. napnál vagyok). Ha párom ilyenkor elmegy bennem védve vagyok? Nem lesz gond?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
De gond lehet..1 tabletta kihagyása miatt is teherbe lehet esni.Mitől lennél védve?
2018. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha minden nap pontosan bevetted és semmi sem gyengítette a hatását, akkor védve vagy.
2018. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hülyeségeket ne beszélj utolsó!

Az is teherbe eshet aki megszakítás nélkül szedi sok sok éven keresztül és akár egyet kihagy.

A 7 nap szünet sem arra van,hogy orrba szájba felelőtlenűl szexeljenek.Védekezni kell,mert a baba jöhet akár menstruáció alatt is.

Üdv : egy pontosan hasonlók miatt teherbe esett anyuka.

2018. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Pricctabi papírkája mit ir?
2018. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a 8. napon tovabb szeded, ugy a szünetben is vedve vagy. Nincs peteeresed ha rendesen szeded.
2018. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as.


Azt írtam, hogy akkor védett, ha minden nap beveszi, vagyis egyet sem hagy ki, ahogy írtad. Gyógyszer mellett pedig nincs menstruáció. Valamit nem jól csináltál, ha teherbe estél gyógyszer mellett.

2018. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A tablettát 21 napon át azonos órában szedted, majd jön a 7 napos szünet. Jól értem? Mert akkor a szünet alatt is védve vagy, a párod beléd élvezhet. A tabletta dobozán is ugyanez le van írva.

Százmilliók használják világszerte, nincs gondjuk belőle.

2018. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6-os! Rendesen szedtem a gyógyszert,akkor estem teherbe ami a kérdésben áll.A 7 napos szünet alatt,tehát mikor nem szeded hanem épp menstruálsz vagy várod,hogy megjöjjön. Mert elkövettük azt mi is,hogy nem védekeztünk egyáltalán akkor. Aki azt mondja nem eshetsz teherbe,hatalmasat téved.Barátnőm menstruáció alatt esett teherbe mikor ugye nincs peteérés....hihetetlen de igaz. Inkább védekezz az a biztos.
2018. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 A tabletta hormontartalma éppen úgy van beállítva,hogy 7 napig védve legyél,de ha a 8.napon nem folytatod a szedését,akkor abból lehet baj.

Ha nem védene a szünetben,akkor feleslegesen mérgeznék magukat a nők vele.

Nálad,valószínűleg gyengíthette valami a hatását és amitt eshettél teherbe.

2018. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan baromságokat tud írni néhány ember..

Ha a tájékoztató szerint szedi a 21 napban, akkor a gyógyszermentes napokon is véd a gyógyszer. Feltéve ha elkezdi az új levelet a szünet után.

Aki így lett terhes az valamit rosszul csinált,csak ne ossza már a téves infókat.


Kérdező! Igen védve vagy. Illetve a 7 tablettamentes nap bármelyikén jelentkezhet a vérzés. Nekem mindig a 4.nap szokott megjönni. De ha csak a 7.nap kezdődne neked, az sem gond. Ne izgulj!


Érdekes én 2 éve szedem normálisan, és nem lettem terhes...

24N

2018. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!