Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vannak nők, akik nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nők, akik nincsenek kapcsolatban/nincs partnerük és mégis fogamzásgátlót szednek olyankor is? Nők? Férfiak, ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

20 nővel voltam (nem kell elhinni, ha nem akarod) és közülük 3 volt, aki fogamzásgátlót szedett még azelőtt, vagy úgymond akkor is, amikor először lefeküdtünk. Tehát attól függetlenül, hogy összejöttünk, szexelni kezdtünk, már azelőtt is szedték. Őket akkor nem kérdeztem meg.


Egyébként örültem neki, mert legalább beléjük lehetett élvezni, az meg az egyik legjobb dolog a világon, csak érdekel miért. A nők biztos tudják.


2018. dec. 19. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mr Tapasztaltként te is tudhatnád, hogy a fogamzásgátláson kívül milyen hatásai vannak a bogyónak. Beállítja többek közt, hogy mikor jön meg, sokan pl ezért is szedik, hogy ne boruljon fel a rendszer. Ehhez még csak nőnek sem kell lenni, hogy tudd.
2018. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam, ezért kérdeztem. Csak mert 20 nővel voltam (ami ha az ismerősi körömben végignézek pár másik férfin, nem is sok), még nem tudok mindent. Van olyan vízimentőként dolgozó kigyúrt és jóképű ismerősöm, aki egy nyáron van 20 nővel. Ő Mr. Tapasztalt. Én egész eddigi életemben voltam.
2018. dec. 19. 09:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ!
2018. dec. 19. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nemrèg èrt vèget a kapcsolata. A másik hogy ez egy hormonális gyógyszer. Szakitok valakivel abbahagyom kèt hónap múlva megint szedem. Majd megint szakitok... Na ezèrt.
2018. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
En evek ota szedem, pedig nem sok ideig volt pasim ez ido alatt. De muszaj, mert korabban mindig nagyon szenvedtem, amikor menstrualtam, es ez nem túlzás, meg hiszti. Hanytam, szedultem, majd' elájultam+nagyon rendszertelen is volt a vérzés.
2018. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
elozo vagyok. Szoval a gyogyszer beállítottam rendszeresre, es az iszonyatos görcsök is elmultak. Ezert irta fel a nőgyógyász.
2018. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

ja, hát igen, vannak ilyen lányok.

Középiskolában néhány osztálytárs azért szedett fogamzásgátlót, mert jó hatással volt a bőrükre (kevesebb pattanás, kiszámítható a menzesz és hasonló előnyök), de ők általában olyanok voltak, akiknek volt már komoly kapcsolatuk

Felnőtt fejjel is ismertem néhány ilyen lányt, ők igazából csak nem hagyták abba a szedést a szakítás után, mert macerás lejönni róla és megint elkezdeni.

Ez nem egy vitamin, amit bármelyik percben abbahagyhatsz, ez kő kemény hormon

2018. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En 16 eves korom ota folyamatosan szedem , hormonok miatt
2018. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hormonális gyógyszer szóval lehet h azért
2018. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
NE KAMUZZÁL MÁR TE MÉG MAX CSAK EGY NŐVEL SEM VOLTÁL KAMU GÉP FOGADOK ANYUKÁD SZEDI MINDENNAP A FOGALMAZÁSGÁTLÓT ÉS EZÉRT KÉRDEZED HAHA VAGY LEHET HOGY BEPASIZOTT
2018. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!