Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátlóról vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, most fogom elkezdeni életem első fogamzásgátlóját, ami a 28 szemes Zoely lesz. Azt mondta az orvos, hogy ez nagyon korszerű és megbízható. De utána olvasgattam, és iszonyúan megijedtem a véleményektől! (hüvelyi fertőzések, hasmenés, elmaradt menstruáció, libidó csökkenése, pattanások) Tudom, hogy általában ezek a mellékhatások jellemzőek a többi tabira is, de 10ből kb. 7-8 nő szidta nagyon a Zoelyt. Kiváltani is félek a gyógyszert, nem szeretném, hogy teljesen "megbolonduljon" a testem. Nem szedek semmiféle gyógyszert rendszeresen, de dohányzok, napi kb. 15 szálat. Ez mennyire "veszélyes" a tabletta szedése mellett?

Egyéb tapasztalataitok, véleményeitek vannak a Zoelyról, jó tanácsaitok esetleg? Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)


2018. dec. 21. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb ez vált be egyedül.Előtte szedtem mást is,de nem tudta befogadni a szervezetem,elájúltam,rossz volt a közérzetem,kihánytam.Nagyon sokat próbáltam,aztan ajánlotta a dokim ezt,és egészen addig szedtem míg babát nem akartunk.De erre is fogok visszatérni majd.
2018. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"elmaradt menstruáció"


Egyik fogamzásgátló szedése alatt sincs menstruáció, helyette megvonásos vérzés van. A tabi kikapcsolja a természetes ciklusod, és helyett egy mesterségeset generál.

2019. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!