Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,2 hete vérzek (itt már írták, hogy ez természetes) de a hasam is görcsöl egész nap. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

sajnos igen


én idegbeteg voltam és mindenkivel orditottam, majdnem szakitottunk a párommal és inkább abbahagytam

2008. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki az egy hónapot, addig ne idegeskedj és próbáld elviselni a mellékhatásokat is (bár tudom, hogy nehéz). Milyen tabletta ez, ha nem vagyok indiszkrét?
2008. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,Lindynette 20! Ha 1 hónap után is uez van,az normális? (görcs,vérzés)
2008. nov. 7. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hónap után is vérzel, mindenképp fordulj orvoshoz! Az első hónap még nagyon zavaros, a szervezetednek szoknia kell a gyógyszert, valószínűleg ezért vérzel még, és én ugyan nem görcsöltem, de talán ez is ennek tudható be. Viszont ha nem múlik el 1-2 levél után (az okosok szerint a harmadik levél idejére már teljesen hozzá kellene szokni), akkor gyógyszert kell váltani. Azért erről a vérzés dologról kérdezz meg nálunk tájékozottabb embert is;)
2008. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vérzel? Sajnos hasonló gondom van nekem is,de itt mindenki megnyugtatóan ír ezekről a mellékhatásokról.Reménykedjünk,hogy megszokjuk ezt a fránya gyógyszert:)
2008. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap elmúlt teljesen!!! Barnás volt 1,5 hétig!Köszi,hogy megnyugtattatok!:-)
2008. nov. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!