Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyász felírhatja ugyanazt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász felírhatja ugyanazt nekem ha már szedem amúgy is más ok miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A bőrömre szedek fogamzásgátló hatású gyógyszert fél éve. Fél éve élek nemi életet is. Teljesen meg vagyok a gyógyszerrel elégedve. El akarok menni nőgyógyászhoz, rutinvizsgálatot csináltatnék, nincs panaszom de jobban érezném magam mostmár :)


A nővérem a nőgyógyásztól 'kapta' ugyanezt a gyógyszert, tehát őt nem tudom megkérdezni ezzel kapcsolatba...


akkor a nőgyógyász felírhatja ugyanazt nekem ha már szedem amúgy is?


2010. jún. 28. 16:01
 1/7 anonim válasza:
73%

Persze, hogy felírhatja. Igazából csak nőgyógyász írhatná fela fogamzásgátlót.

(Én azt nem értem, hogy hogyan írhatta fel másik orvos nőgyógyászati vizsgálat nélkül. Nem te tehetsz róla, de meglátásom szerint felelőtlen doki volt.)

2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
bemész a dokihoz, megmondod irja fel a gyogyszert, és kész. ha már szedsz egy fajtát, akkor nem fog másikat is felirni. de beszéld meg vele, h miért szedted ezt eddig, lehet h azt mondja, h válts másikra.
2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
am . diane35. bőrgyógyász, nővérem is ugyanígy kapta először bőrdoki utána nődoki csak ő előtte is volt vizsgálaton... :S
2010. jún. 28. 16:11
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a kedves választ :)

attól is tartok nem is írná fel... mert már hozza helyre a bőröm!! (eddig semmilyen kúra, kezelés stb nem segített :S)

2010. jún. 28. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Diane35-öt szedsz?

Akkor lehet h ideje lenne visszamenni a dokihoz, mert ezt maximum fél évig szedheted.

2010. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is először a diane35-öt írta fel:)és én is megvoltam elégedve vele,az arcbőröm szép lett tőleÍ:)
2010. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az eléggé erős gyógyszer, ha huzamosabb ideje szeded már lehet h fel fog írni egy másikat
2010. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!