Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálad mikor szállt fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad mikor szállt fel a rózsaszín köd? Mióta vagytok együtt a pároddal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt, nem volt rózsaszín köd
2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Alsós koromban kinőttem a rózsaszín ködből, pár hónapja a bizalmat is meguntam.
2018. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Sosem volt rózsaszín köd. Életem derekán járok, de soha nem voltam szerelmes. Volt is e miatt rossz gondolataim de rájöttem, hogy talán jobb is így.
2018. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Olyan 1,5 ev utan.. Legalabb ennyi ido kelett hogy elkezdjem eszrevenni hogy mennyi minden nem mukodik stb.. Azt hiszem eddig a rozsaszin kod miatt nem lattam, legalabbis ezt mondjak:)
2018. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6 éve vagyunk együtt..az a hú de nagy szerelem szerintem 1 éve csengett le.
2018. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Akinel el múlik az nem is szerette sose igazan a parjat ;)
2018. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem több mint két éves a kapcsolatom és szerintem még mindig van köd imádom nagyon és oda vagyok érte megbízok benne 100%-ig én úgy érzem vele tudnám leélni az életem és ha másként alakulna hogy szét megyünk akkor már nem lennék kepes komolyan venni akárkit is sajna bár ki tudja az élet mindig hozhat ujat, de az ember is kintud égni egy idő után szerintem de biztos van kivétel.
2018. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szabó Simon ***** válasza:
A 6.-al értek egyet! 1962 óta imádom a feleségem. Ő hasonlóan szeret.
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Svamonik válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt a férjemmel, még mindig megvan. :)
2018. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40+ vagyok.19 voltam mikor "beütött".a lényeg a megújulás.nem belefásulni és megunni.újra és újra.közösen.sosem fog felszállni,mert lent tartom.ehhez kell egy társ.I'm lucky man.
2018. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!