Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha január 3-án kora esti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha január 3-án kora esti órában volt együttlét, akkor legkorábban mikor tudok terhességi tesztet használni?

Figyelt kérdés
Január 27-én reggel, vagy meg kell várnom jan.28-at ?
2019. jan. 9. 05:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Javítom: tehát jan. 17 vagy pedig január 18 ?


(Elírtam)

2019. jan. 9. 05:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a két hét nem olyan precíz határidő, fél nap ide, vagy oda nem számít. Mindenképpen 2 tesztet csinálj, egyet 17.-én reggel, a következőt 18.-án reggel, mert az eredmény nem 100%-os, legyen megerősítés. Ha mindkettő negatív (1 csík), akkor tuti megnyugodhatsz. :) De ha közben megjön a mensid, akkor szükségtelen a teszt. Mikorra várod?
2019. jan. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kimarad mensitől tudsz hiteles eredményt.
2019. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,akkor mindkét napon fogok. köszönöm:)
2019. jan. 10. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!