Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló + kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló + kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló beszedése után majdnem négy óra mulva jelentkezett hasmenés , akkor szükséges utána a kiegészítő védekezés, vagy sikerült ennyi idő alatt felszívódnia a tablettának? Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 12. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Húzzunk vért! ABból meg lehet mondani. Gumizzatok csak gyerekek!
2019. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell kiegészítő védekezés.
2019. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem szükséges bevenni új tablettát?
2019. jan. 12. 01:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy a hasmenés mértéke. A kicsit hígabb széklet nemszámít hasmenésnek abban az esetben nem is szükséges a kiegészítés.

De én biztonság kedvéért gumiznék.

2019. jan. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fa*sságok ezek a tabletták,én sose bíztam benne,de némely nőben sem h beveszi-e,bár 1es pont miatt ez bár tök mindegy,ém elköttettem magam ez biztosabb F
2019. jan. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felszívódott addigra.
2019. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Személy szerint semmi bajom a tablettával, bár nem igazán értem hogy ki az aki direkt nem venné be:D

2019. jan. 12. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem már megpróbálta eljátszani 1-2 csaj,simán megteszi aki gyereket akar mindenáron,a férfi meg tegyük fel nem.
2019. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!