Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitenetek nekem? Srirallal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek nekem? Srirallal kapcsolatos kerdes.

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es most rakattam fel spiralt es nagyon szeretnem tudni h ez mellett tampont is lehet e hasznalni?A valaszokat elore is koszonom!!
2010. jún. 29. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
sok helyen betiltották a spirált, mert steril fertőzést okozhat a méhben.. nem ajanlatos.
2010. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem beleszólni akarok, de sztem nem ez volt a kérdés. Mindenkinek szíve joga úgy védekezni ahogy akar. Sztem lehet mellette tampon
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, mindenki vallalja a felelősséget.. én csak a tényeket mondtam.. amugy szültél már? ezt csak a szült nőknek ajánlják..
2010. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
KÉRDÉS!!! Koncentrálj kicsit. Olvasd el h mit kérdezett
2010. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vágom, h mit kérdezett.. de ezzel kapcs. volt 1 + hozzáfűznivalóm.
2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet mellette tampont használni. Nekem is spirál van fent évek óta, és használok tampont.
2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen szultem es egyebkent ahol en elek nem is rakjak fel olyan noknek akiknek meg nincs babajuk!A hasznos valaszt koszonom!
2010. jún. 29. 13:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit h en sem nagyon orultem h ez a megoldal lett de nem birom a gyogyszert mert 20 kgot hiztam:S!
2010. jún. 29. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!