Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam egy fiúval a ciklusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy fiúval a ciklusom 15. napján utána még egyszer a 18. napon! összeszedtem hüvelygombát is.9 napja késik a menstruációm. Terhes vagyok? :S:S

Figyelt kérdés
nem védekeztünk...jah és általában ha vége van a sulinak az be zavar és késik a menstruációm. nagyon félek.
2010. jún. 29. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teszt már biztosan kimutatja. Vegyél egyet, aztán írd meg mi lett. Egyébként abból, amit leírtál nagy lehet a valószínűsége, hogy terhes lettél.
2010. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, hiszem, hogy az zavart volna be, hogy vége van a sulinak. Miért nem védekeztetek? Miért nem vettél 72 órásat? Már ha ennyire nem akarsz babát, és ennyire félsz. Elég jó esélyeid vannak arra, hogy terhes vagy. Ha a fiú beléd élvezett, akkor minimum 60% szóval teszt, de gyorsan!
2010. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem élvezett belém egyszer sem....de egy picit fáj a hasam
2010. jún. 29. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett beléd, akkor is lehetsz terhes, bár sokkal kisebb a valószínűsége. De azért csinálj egy tesztet. Hány naposak a ciklusaid? Ha 28-30, akkor a 15. ciklusnap elég veszélyes lehetett...
2010. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
28
2010. jún. 29. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
mit szólnál mondjuk egy teszthez? megcsinálod, negatív lesz és lenyugszol.
2010. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak hnap tudok venni addig meg bírjam ki valahogy.de félek megcsinálni, mi lesz ha terhes vagyok....rossz belegondolni
2010. jún. 29. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen teszt. Hány éves is vagy?
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg vegyél egy tesztet, az megnyugtatna, vagy legalábbis mutatna valami biztosat. Ha terhes vagy, akkor ennyi idős terhességet már egyértelműen kimutat. Így meg csak idegesítheted még magad egy ideig és lehet, hogy feleslegesen.
2010. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

17...

mindenképp veszek tesztet.remélem megnyugtat majd és nem kiborít

2010. jún. 29. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!