Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel olyan, hogy elfelejtett fogamzásgátló után pecsételő vérzése volt? Meddig?

Figyelt kérdés
24 órán keresztül nem vettem be sajnos a 9. tablettát a levélről, pont 2 nap múlva volt időpontom a nődokimhoz, azt mondta, a pecsételés lehet attól is, mástól is... de azóta csak erősebb lett (így se olyan, mint egy menzesz, de azért zavaró), már 6 napja tart. Másnál is volt ilyen, lehet ennyi ideig is a kihagyott tabi miatt?
2019. jan. 16. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig volt a tabitól bármikor ilyen gondod? Mióta szeded? Most kezdted el? Sokminden befolyásolja. Ha most kezdted akkor elm normális mert hozzászokik a szervezeted. Bár én a helyedben visszamennék a nődokit azért megkérdezni mert nem a legjobb ha állandóan van pecsételő vérzésed.
2019. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
évekig Gracialt szedtem, tavaly júniusban váltottam Belara-ra, akkor az első pár hónapban volt egy kis barnázásom időnként, de aztán beállt a rend. ilyen még sosem volt, hogy egy teljes napig elfelejtettem bevenni amikor kellett volna.
2019. jan. 16. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én migrén miatt felejtettem el bevenni 2 nap és csak pecsételet,de idő intervallumra mintha rendesen meg lett volna
2019. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, ez megnyugtató, akkor nem para hogy sokáig tart..
2019. jan. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!