Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell szüneteltetni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell szüneteltetni a fogamzásgátló tabit időnként?

Figyelt kérdés

Mondván hozzá szokik a szervezet...

Egyik barátnőmnek mondta az orvosa ezt.


Én jó pár éve szedek tabit. Eddig nem szüneteltettem!



2019. jan. 19. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd! Ha nem, akkor sem fogsz teherbe esni ha akarsz. Nőgyógyászod megmondja ha megkérdezed
2019. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De tényleg,miért nem a nőgyógyászodtól kérdezed..?
2019. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy csak akkor hagyjam abba, ha már babát tervezünk. Jobban bekavar, ha pár hónapra abbahagyod, aztán újra elkezded szedni.
2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a modern fogamzasgatlokat mar nem kell szuneteltetni.Ez regen volt igy amikot meg magasabb hormontartalmuak voltak a gyogyszerek.Akkot hagyd abba ha babat szeretnel vagy ha egeszsegugyi gondot okoz a gyogyszer..de nogyogyasz akkor is megtalalja a neked megfelelot.
2019. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!