Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, hogy tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy tabletta szedése mellett estem teherbe. Segitenétek?

Figyelt kérdés

2hónapja szedtem antibiotikumot fogamzásgátló mellett, és csak 3 napot vártam miután abbahagytam és ugy feküdtem le a párommal. Azóta mindig megjött(tudom ez megvonásos vérzés) de ha esetleg teherbe estem volna nem változik meg az állaga mennyisége? csináltam utána egy tesztet az negativ lett, de nem nyugodtam meg (tudom kcisit parás vagyok) csináltam méegyet az is negativ lett.

Akkor ugy éreztem h oké akkor nem történt baj. Aztán mikor megjött később utána miután elmult pár nappal barnás vérzés jelentkezeztt, olvastam h ez a beágyazodás idejében lehetséges.Na akkor pánikba estem, elmentem nőgyogyászhoz ö megvizsgált vmi hosszukás izével és nézte a monizort de sztem csak a hüvelybemenetet láthatta és biztos csak azt nézte hogy van e valami fertőzés bár nemtudom...:S ezt is jó lenne tudni:(

Azóta kicsit néha puffadtnak érzem a hasam, lehet csak kicsit meghiztam már sajnos nemtudom mi van.. terhességi tüneteim nincsenek bár ez nem számit mer mindenki más.

Nemtudom mit csináljak..csináljak mégegy tesztet? de ha esetleg fennál az h terhes lennék akkor már nem mutatná ki mer ennyi idő után csökken a hcg mennyiség,ilyesmit olvastam.Szóval tanácstalan vagyok:( Mi lehet most? van okom aggodni..:S

Bocsánat h hosszura sikerült, szeretnék normális válaszokat kapni.Köszönöm


2010. jún. 29. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak és azért látod úgy mintha.
2010. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig úgyse nyugszol meg, amíg nem tesztezel még egyet. Amúgy tényleg bebeszéled magadnak szerintem!:) Ne parázz!
2010. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Amúgy meg ha tablettát szedsz, és véletlenül teherbe esnél, akkor itt is az az első jel, hogy a 7 napos szünetben egyáltalán nincs vérzés.

Nem mindegyik antibiotikum csökkenti am. a fog.gátló hatását. 1x fel voltam fázva, és kaptam antibiot, megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy meddig kell kieg. védekezés, azt mondta, hogy ez a fajta antibiotikum nem is csökkenti a fog. gátló hatását :)

Szóval nyugodj meg, és azért csinálj még egy tesztet :)

2010. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, majd ő megmondja..
2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az orvos valószínűleg észrevettem volna a terhességet, a teszt is negatív, meg volt a megvonásos vérzésed is, szóval szerintem így elég esélytelen a terhesség, szóval nyugodj meg, mert csak ijesztgeted magad, és bebeszéled magadnak.
2010. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én gyógyszer mellett estem teherbe, bár néha tróger módon szedtem, elfelejtettem, stb, de nagyon örülök, hogy így történt. Ne aggódj, ha neg. a terhességi teszt, és a doki is megnézett, és nem látott semmit akkor nincs gáz. Az a hosszúkás izé a hüvelyi UH, azzal látnia kellett volna. Szerintem no para.
2010. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen énis gondoltam hogy az lesz, de a barna vérzésem után pár nappal volt ez, akkor ha van valami se lehet látni, de nembaj azért megnyugodtam:)
2010. jún. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!