Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló előtti vizsgálat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló előtti vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most megyek majd dokihoz tablettát íratni először. Úgy tudom kell előtte vérvétel (általában) na most én egyenesen gyűlölöm a vérvételt és nem is olyan régen voltam teljes vérképen. Ha viszek korábbiról papírt az nem elfogadható?



2019. jan. 21. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér de ha elküld menj el rá bármilyen rossz is. A trombozis nem vicc kicsit se.
2019. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

A vérvételtől félsz? De azért dugni akarsz? Éretlen vagy még hozzá. Inkább hagyd.


Mellesleg egy vérvétel nem annyira gáz, mint egy trombózis ;-)

2019. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez az utolso valaszolonak szol

20 eves vagyok es en is felek a verveteltol. Kapcsolatban vagyok es szexualis eletet elek. Akkor en is eretlen vagyok es hagyjam abba a szexet?

2019. jan. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Felnőtt ember nem retten meg egy vérvételtől, ami max 30 másodperc.
2019. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem inkább az az érthetetlen, hogy neked rosszabb egy vérvétel, mint egy nőgyógyászati vizsgálat.
2019. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a kérdéseket..

Számítottam rá, hogy lesznek rosszindulatú válaszok, de hogy ezen ennyire fennakadni már bocsánat.


Nem tudom ki a "gyerekesebb". Aki ismeretlenül szól ilyet mert nem bírja magában tartani a teljesen logikátlannak tűnő véleményét, ami nem is kérdés lényegére, jóval inkább csak a konfliktus keltésére koncentrál, vagy aki belátja a gyenge pontjait.


És kérlek, azt hadd én döntsem el, mennyire vagyok érett valamihez 20 éves fejjel, több éve élek stabil párkapcsolatban és képzeld nem mindenki szerencsés, van akit már korán megtanít az élet sokkal rosszabb dolgokra mint vérvételre menni.. Nem ismersz.

És nyilván voltam vérvételen életem során nem egyszer, nem nyomok le egy hisztis toporzékolást a váróban előtte, ha ez a Te kis primitív elméd meglátása. Kellemetlen és senki nem megy szívesen(: Gondolkozz mielőtt írsz valamit és ok nélkül kötsz a másikba. Tipikus magyar mentalitás.. Csak a szálkát keresd 🙌👌


Aki segített, annak nagyon szépen köszönöm!

2019. jan. 21. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg ennyi mindenen átmentél, nem ismerlek, akkor nehogy egy vérvétel legyen a mumus.
2019. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De, hogy a kérdésedre válaszoljak : igen, mindig a legfrissebb eredmények kellenek. Mert te lehet nem veszed észre, mégis valami elváltozás alakult ki. És nekem például a fogamzásgátló miatt, évi egyszeri vérvétel és véralvadás vizsgálat is szükséges volt. Az szar érzés, nekem se volt a kedvencem, te se ismersz.
2019. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom az a válaszoló vagy-e, akinek írtamaz üzenetet, mert én egy konkrét válaszolónak szántam. Aki számomra elég durva módon fejezte ki a véleményét.

Nyilván elmegyek ha muszáj, nem mumus nekem semmi, csak ha lett volna ilyen opció, éltem volna a lehetőséggel.

Mindenesetre köszönöm tőled a választ!

2019. jan. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!