Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire fogadják el a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadják el a férfiak egy kapcsolatban, ha egy nő nem hajlandó egyáltalán tablettát szedni, hanem óvszerrel hajlandó csak védekezni?

Figyelt kérdés
Kizáró, illetve szakítási ok lehet ez egy kapcsolatban?

2019. jan. 23. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Én magam sem szednék be semmilyen tablettát, így a páromtól sem várom el, sőt örülök, ha vigyáz az egészségére. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy a legélvezetesebb, ha nincs gumi rajtam, akkor az igazi a szex, akkor élvezzük a legjobban.

Sok más hormonmentes fogamzásgátlás létezik, meg kell találni mindenkinek a maga ízlése szerinti legmegfelelőbbet :) 29/f

2019. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Előbb - utóbb eljön minden nőnél ez a pillanat. Nem igazán ajánlott a klimaxig szedni fog gátlót. Mint ahogy az első is írta, vannak ezen és a gumin kívül más megoldások. F
2019. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 StevenUp ***** válasza:
100%
Abszolút vállalható dolog és én is azt mondom hogy az én kedvemért ne mèrgezze magát egy nő sem ... Ott a gumi ami a legegyszerűbb és gyakorlatilag legbiztonságosabb
2019. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen vállalható, sőt!
2019. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszokat! :)
2019. jan. 23. 13:26
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már elég sok olyan pasival találkoztam, akik nem voltak hajlandóak gumit húzni, szóval mindnekinek megvan a joga arra, hogy valamit elutasítson.

Főleg a tablettát. Ne mérgezd magad azzal a szarral.

2019. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Párom miatt kezdtem el szedni, mert nagyon akarta.

Hamar kiderült hogy nem bírja a szervezetem. Borzalmas volt.

Szóval senki kedvéért sem akarom átélni újra a gyógyszer mellékhatásait..

2019. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
En a baratnomnek megmondtam vagy szedi vagy elhagyom. Gumit huzni nem fogok viszont gyereket vallallni se akarok. Ennyi. Alfa vagyok.
2019. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nem fogok senki kedvéért szedni semmmilyen szarságot, szóval akinek nem tetszik elmehet a pitsába. Kinek hiányozna egy önző dög.
2019. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Óvszert nem használnék, hanem kikapós módszert és van mikor nem kapnám ki. úgyis szeretnék már egy kisgyereket.
2019. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!