Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló tablettát a ciklus 4. napján szedtem be, akkor ugyan úgy végig kell szedni a 21 darabot?

Figyelt kérdés

Jangee a tabletta neve

Abba hagytam 2 hónapra a szedését úgy, hogy hármat beszedtem az egyik levélből, ezáltal 18 maradt benne, és most újra elkezdtem szedni, de nem tudtam hogyan értelmezzem a betegtájékoztatót, miszerint elkezdhetem a ciklus 2-5. napján is, ezért vártam a 4. napig a szedésével, hogy kijöjjön a napszám, de még mindig bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.



2019. febr. 2. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nálad nem kicsit "csúszik a kuplung"..

Mindig 21 napig kell szedni,aztán 7 napig nem.Nem kell ezt túlbonyolítani.Ezt írja a tájékoztató is.

Az is 21 napig szedi,aki a 2-5.ciklusnapon kezdi el szedni.

Ebből az össze-vissza szedésből nagyon hamar terhesség lesz.

Most,hogy a 4.napon kezdted el,mindenképpen várni kell 1 hetet,mielőtt gumi nélkül szexelsz.

2019. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azzal, hogy gumi nélkül csináljuk azzal vártunk is egy hetet. Viszont akkor ezt minden hónapban el kell játszani, hogy akkor a 4. napon kell elkezdenem és 1 hétig gumival kell?
2019. febr. 2. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egy hónapig kell a gumi. És kezdj el egy új levelet, mert ha csak 18 szemet szedsz be, akkor kár beszedni. A 18 szemes levelet meg tedd félre tartalékba. Mindig 21 szemet kell beszedni, utána 7 nap szünet.
2019. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Viszont akkor ezt minden hónapban el kell játszani, hogy akkor a 4. napon kell elkezdenem és 1 hétig gumival kell?"

Erre azért volt szükség most mert újból kezdted el szedni.Amúgy nem kell minden új levélnél várni ha normálisan szeded.

2019. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!