Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menstruacióm. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ReGina... kérdése:

Késik a menstruacióm. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Lassan 20 leszek.A mestruációm késik. Január 31.-én kelett volna megjönnie.

Barátommal voltunk együtt a múlt hónapban,de mindig megfelelően használtunk óvszert.Nem szakadt ki,nem volt semmi gond.

Mégis késik.

Álltalában nagyon pontos a menzeszem, 28 néha 29 napos.

Teszteltem ma reggel (február 3.) de a teszt nem müködött,egy csík se volt.

Aztán teszteltem újra ugyanezen a napon kb. délútán 3 órakkor. Az negatív lett.

Megnyugodhatok? Akkor csak a stressz miatt kesik,(vizsgaidőszak) vagy ez a negatív meg nem zárja ki?



2019. febr. 3. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért menj el orvoshoz
2019. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még valami. Érzem hogy fáj a mellem és lilás a szemem alatt. (ezek a tünetek szoktak lenni mielőtt megjön),de most hiába vannak előjeleni, nem görcsöl, nem érzek semmit ami arra utal, hogy hamarosan megjönne, ezeken kívül.
2019. febr. 3. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet, vagy bármilyen változás az életedben befolyásolhatta a hormonháztartásodat. Ha rendesen védekeztetek, szinte esélytelen, hogy terhes legyél. Ha aggódsz, reggeli első pisiből csinálj még egy tesztet. Ha 2 héten belül nem jön meg, mindenképpen menj orvoshoz, mert más bajod is lehet.
2019. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggel csinálok még egy tesztet az már biztos, hogy jó eredményt fog mútatni? Elég idő tellik el, hogy ha esetleg terhes legyek kimutassa? (Tudtommal 2 héttel az aktus útan, már lehet teszteltni)
2019. febr. 3. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen a mostaninak mivel mar tobb napos a keses ki kell mutatni.
2019. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg. Tegnap (dec.4.) teszteltem reggeli vízeletből az negatív lett.

De semmi változás sincs.

Ha nem terhes vagyok,akkor mi lehet a probléma?

12 éves korom óta menstuálok,egyszer sem hagyott ki egy hónapot sem. Nagyon rendszeres. 28-29 napos.

2019. febr. 5. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokféle nőgyógyászati vagy hormon probléma okozhat késést. Azért nem sorolom, mert rengeteg kisebb-nagyobb változás következménye is lehet, és felesleges találgatni, és egyből a rosszabbakra gondolni. Lehet probléma, de egyáltalán nem biztos, hogy van. Hívd fel a nőgyógyászodat és kérj időpontot. Ő meg tudja állapítani, hogy van-e szervi elváltozás, és szükség esetén továbbküld vizsgálatokra. Ha mégis terhes vagy (nem valószínű), azt vérből 100%-ra meg tudják mondani.
2019. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5 nap késés es 3 negatív teszt után megjött. :)
2019. febr. 5. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!