Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire bízhatok a SPIRÁL-ban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízhatok a SPIRÁL-ban? Kicsit tartok tőle, de az orvos ezt javasolja a korom miatt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég biztonságos, de nyilván semmi sem 100%.

De biztos megvan az oka, hogy az orvosod ezt ajánlja, nem? Ha nem bízol meg benne, miért nem keresel másik orvost?

Szerintem jobban értenek hozzá, mint az itt írogató emberek:)

2010. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Édesanyám is spirált használt kb. ugyanennyi idősen...ezt onnan tudom, hogy ő terhes lett a spirál mellett, de nem szülhette meg, mert miómája van:(

Bár ez 14-15 éve volt, én akkor 10 éves voltam, és én kísértem el az ultrahangra. Nagyon sírt szegény:(

2010. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12.38-nak: Nem az orvostól tartok csak a spirált nem ismerem, hisz eddig gyógyszert szedtem. A többiek tapasztalata, véleménye érdekel(t)...
2010. júl. 1. 16:29
 14/14 anonim ***** válasza:
spirált használok, és semmi gondom vele négy és fél éve, most készülök cseréltetni. 100% védelem valóban nincs ezzel egyetértek, és én is tisztában vagyok. a menstruációm nekem is bőségesebb lett és hosszabban tartott, egész addig mig nem kezdtem anionos betétet használni. azóta négy öt nap és normál mennyiség...
2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!