Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gerincproblémám van. Terhes...

Gerincproblémám van. Terhes lettem. Ha az orvos úgy ítéli meg, javasolja a terhesség megszakítást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gerincproblémád van? Ugyanis nem mindegy és általában nem is szokták csak úgy ukmunfukk javasolni az abortuszt. Meg egyénkét is a te döntésed.
2010. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan komoly a gerincproblémád, akkor az orvos már rég mondta volna, hogy ne vállalj babát, mert nem tesz jót az állapotodnak. Ha erről nem tájékoztattak, akkor nem kell elvetetni azt a kisbabát. Hacsak te nem akarod? Ez a te döntésed!
2010. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csontkinövéseim vannak,amik nyomnak idegeket!Néha a lábra állás is nehezen megy.Hajolni sem tudok pár másodpercnél tovább.
2010. márc. 17. 21:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Most lettem terhes.Nem volt tervbe bébi,ezért nem hívták fel a figyelmemet!
2010. márc. 17. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
elég súlyos gerincferdülésem van.és iszonyat gyenge a gerincem.azt mondták egy babát sem fogok ezzel kihordani.sok sírással és nyavalygással kihordtam kettőt és most szeretném a harmadikat.
2010. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van erős ferdülés,és mellé lumbágó is.14 hónapos kislányom van,és születése óta meg háromszorozódott a fájdalom!
2010. márc. 17. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

1) mindenki számára van lehetőség a védekezésre, fogamzásgátlásra, ha nem akar teherbe esni. Ez minden állampolgár számára elérhető. Az abortusz nem fogamzásgátlás.


2) én akár 9 hónapig is feküdnék egy ágyban, csak hogy kihordjam a gyermekemet.


Nagyon sajnálom az állapotodat, mármint az egészségügyit.

2010. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom!Csak az a nem mindegy,hogy tolókocsiban kell e a gyermekeimről gondoskodni.

Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy volt e v.ki ilyen helyzetben,és terhesség alatt voltak e komoly problémák!Én nem feküdhetek,nincs segítségem!

2010. márc. 17. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már szültél egyet akkor tudod magadról,hogy voltak-e problémáid. S valószínű ezért nem mondta a doki,hogy vetesd el,mert már ilyen állapotban vagy közel hasonlóban sikerült kihordanod egyet. Szóval nem értem a problémád.


Ha nem akartál még egy babát, mert olyan szörnyű volt az első terhességed ( TERHESSÉG volt), akkor miért nem védekeztél? Miért nem védekeztél,ha most attól pánikolsz,hogy tolókocsiban fogod felnevelni?

Egyébként nézz körül a világban hányan nevelnek így egsézséges gyerekeket és élnek oltári boldogan.

2010. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!