Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Te melyik tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te melyik tabletta mellett NEM tapasztaltál libidócsökkenést?

Figyelt kérdés
2,5 hónap alatt lenyomta a tabletta a vágyam, és ciklikusan faj a fejem, havonta kb mindig ugyanazoknal a szemeknél. Megyek orvoshoz jövő heten, de szinte biztos, hogy csak “probalgatni” fogjuk, melyikkel megy el kevésbé a nemi vágyam. Nem írom le, mit szedek, de amilyen 3 hónappal ezelőtt voltam, az ehhez képest ég és föld.

2019. febr. 12. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élet szaporodni akar és a hormonok meg a jó érzés ehhez a mézesmadzag a bekavarással sajnos ez várható remélem találsz olyat amelyik kevésbé okozza ezt de ami az egyiknek jó a másiknak nem ezért idegeneket kérdezni melyik nem okozott nekik beválhat de többnyire inkább nem
2019. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
DECIORA 3 mg/0,02 mg, doki megvizsgált és felírta. 1 változást észleltem, ugyanúgy jött meg és ugyanaúgy hiperaktívan iszonyatosan kívántam a szexet. Én 26 vagyok, 24 évesen írták fel ezt először. Remélem nem magadtól szeded.
2019. febr. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy nem írod le, hogy mit szedsz? én segítsek neked, de te nem segítesz másnak?
2019. febr. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen orvos írta fel, 1 év szünetet tartani párkapcsolat hiányában pedig nem tilos.
2019. febr. 12. 09:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Lindynette 75/20. Egyértelműen váltás lesz, csak érdeklődöm :)
2019. febr. 12. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én Lindynettet szedek 3hónapja és semmi bajom tőle, libidóm se csökkent, sőt... Egyébként én előtte cypromixet szedtem, de azt csak bizonyos esetekben írja fel a doki, huzamosabb ideig szedtem és attól sem csökkent a libidóm. Próbálj ki másikat, hátha attól jobb lesz.
2019. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Symicia

Semmi bajom.

2019. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Missee

nekem megnőtt tőle a libidóm. ami szintén nem túl jó

2019. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!