Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek véd a tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek véd a tabletta?

Figyelt kérdés
Lindynett 75/20at szedek,múlthét csütörtök óta,aznap is jött meg a mensim. Viszont az a baj,hogy elmúlt a vérzesem pár napig,utána nagyon gyengén barnáztam, egy két napja kezdett pirososabb lenni a vérzes,de ígyis gyenge,a hasam sem görcsöl úgy mint régen. Kérdeztem barátnőimet,hogy mi legyen,az egyik mondta,hogy valószínűleg nem véd, menjek másik tablettáért,másik azt mondta hogy várjak egy hónapot és akkor lesz biztos,viszont az orvos mondta,hogy nekem ez jó lesz,10 nap után véd...bár labor eredményem csak utána lett meg,de mondta,hogy nincs semmi baj a vérképemmel. Ha ennyire bekavart a gyógyszer akkor csak elkedzett hatni,nem?:s honnan tudom,hogy nem véd rendesen? Amúgy rendesen szedem,percre pontosan,ez az első fogamzásgátlóm és kicsit aggódok. Tapasztalatok?

2019. febr. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, inkább a barátnődre hallgass, mint egy diplomás szakorvosra, aki még vérképet is kért!

A fog. gátló enyhít a vérzésen, és a menstruációs fájdalmakon.

Van, akinek azért írják fel.

2019. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az orvos az hasraütésre írta fel,labor lelet később lett meg,akkor már 4-5napja szedtem a gyógyszert :s
2019. febr. 23. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvos felírt egy gyógyszert, amit ismer, és rendszeresen felír több betegének is.

Mivel egészségesnek talál, és nem akar kietetni a nem kívánt terhességnek, odaadta, még az előtt, hogy a labor leletek megjöttek volna. (amit azért rendelt el, hogy tudja nem kapsz-e pl stroke-ot a tablettától)


Aztán megjött az eredmény, és az ő döntését igazolja.

Mi kell még?

Jósnő?

2019. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is par honapja kezdtem el fogamzasgatlot szedni. Ne aggodj, mert ha minden nap szeded akkor hatni fog, nem lesz baj. Engem verkepre se kuldtek el, csak siman felirta sztk-s orvos.
2019. febr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. febr. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!